Šveicariškos aukščiausios kokybės burnos higienos priemonės / Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 40 

Hydrosonic Easy

Paprasta, efektyvi, dantų priežiūra

Jūsų burnos sveikatos gerinimas yra paprastas. Tai sonic dantų šepetėlis, kuris naudoja hidrodinaminį efektą. Tai nesudėtinga. Bet išskirtinai efektyvu. Ir turi dvi šepetėlių galvutes. Jokio jaudulio. Jokių problemų.

rys valymo lygiai – «pradėti», «valyti» ir «šypsotis»

Galinga baterija: daugiau nei 60 minučių veikimo su vienu USB įkrovimu - ir veikia visą laiką pilnu pajėgumu

Su dviem galvutėmis: «CHS 200 sensitive» ir «CHS 300 power».

Tai taip lengva...Vos dvi minutės valymo, o šypsena visoms 12 valandų

Išmanios šepetėlių galvutės pilnam hidrodinaminiam efektui

Hydrosonic easy turi dvi galvutes: «CHS 200 sensitive» ir «CHS 300 power». Abiejose yra itin smulkūs Curen® plaušeliai. Abi sustiprina hidrodinaminį poveikį. Abi tiksliai valo tarpdančius.

Trys valymo lygiai,vienas mygtukas - lengvas

Nuo 22 000 iki 42 000 itin švelnių šepetėlio judesių per minutę – Hydrosonic easy electric dantų šepetėlis užtikrina švarą ir gaivą.

60 minučių veikimo visu pajėgumu. Įkrovimas? Easy

Daugiau nei 60 minučių veikimo su vienu pakrovimu. O veikimo galia išlieka tokia pati iki paskutinės sekundės. Įkraukite per USB. Tai taip lengva.

Hydrosonic atostogoms

Tai kelionės rinkinys. Lengvas, kompaktiškas, praktiškas. Visada galėsite taip prižiūrėti burną, kaip nusipelnėte. Dabar Hydrosonic easy niekada nuo jūsų neatsiskirs.

Paprastai padaroma.

Kaip ir Curaprox ekspertas prof.Dr. med. dent. Ueli P. Saxer teigia: "Hydrosonic Easy yra dantų šepetėlis, skirtas tiems, kurie nori kuo paprasčiau prižiūrėti ir išlaikyti burnos sveikatą.

Tai lengva - su dviem šepetėlio galvutėmis

Hydrosonic easy turi dvi galvutes: «CHS 200 sensitive» ir «CHS 300 power». Ir tai galima suderinti su visomis Curaprox sonic dantų šepetėlių galvutėmis.

'BE YOU'

Unikalūs, gaivinantys
skoniai. Baltesni
dantys

Sužinokite daugiau Pirkti

Enzycal

Švelnus, minkštas, efektyvus.

Sužinokite daugiau Pirkti

Dantų ėduonis

Dabar yra tas
laikas
apsisaugoti

Sužinokite daugiau Pirkti