Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

APIE MUS

SVEIKATA PRASIDEDA BURNOJE

Sveikam kūnui reikia sveikos burnos – toks yra Šveicarijos įmonės Curaden tikslas. Viso to centre – verslininkų Breitschmid šeima ir prekės ženklas Curaprox. 

Verslininkas Ueli Breitschmid tiki geresniu pasauliu: „Mes galime jį sukurti – ir tai yra mūsų rankose “. Jo burnos higienos įmonė Curaden parduoda ne tik produktus. Šeimos verslo įsipareigojimas – suteikti žinių, kaip išsaugoti sveiką burną visam gyvenimui: kiekvienas asmuo gali pats pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Tai grindžiama įsitikinimu, kad gera sveikata prasideda burnoje, o burna yra vartai į kūną. 

Aprūpinimas sistema

Curaden įmonė, palyginus su kitais pasauliniais konkurentais, eina savo keliu– ne tik dėl savo veržlumo ar septyniasdešimties metų tradicijų istorijos. Visų pirma, Curaden siekia išmaniai susieti žmones ir perduoti žinias. Curaden, sveikatos priežiūros versle, suteikia svarbų vaidmenį prevencijai. Odontologai, specialistai, dantų priežiūros specialistai ir kiti  turi būti atitinkamai apmokyti. Prevencija burnos sveikatos srityje lemia įmonės kultūrą. Tai šiuolaikinis mąstymas, kurį nuosekliai įgyvendina Curaden bendrovė – jai vadovauja Christine Breitschmid, priklausanti trečiajai savo šeimos kartai, vedančiai įmonę į priekį

Funkcionalumas ir malonumas

Šiai dienai, Curaden yra pirmaujanti pasaulyje holistinių burnos koncepcijų teikėja daugiau nei 70 šalių. „Geresnė sveikata jums“ – tai filosofija, kuria yra grindžiama visa įmonės veikla. Šis kredo pabrėžia burnos sveikatos svarbą ir jos ryšį su viso kūno sveikata. Nesvarbu, ar tai jūsų tarpdančių šepetėlis, dantų šepetėlis su ypač plonais ir tiksliai išdėstytais šereliais, elektroninis sonic dantų šepetėlis, burnos skalavimo skystis, rinkinys kūdikiams, ar švelni dantų pasta: Curaprox prekės ženklas, jo produktai, visame pasaulyje veikiančios dukterinės įmonės ir filialai – visa tai suteikia spalvingą žaismingumą, susiejantį sveikatą su malonumu.

Curaden bendradarbiaudama su mokslinių tyrimų, švietimo ir praktikos ekspertais, kuria kuo švelnesnes ir veiksmingesnes burnos higienos priemones. Curaprox yra Šveicarijoje įsikūrusios bendrovės Curaden AG burnos higienos prekės ženklas.

Sužinokite daugiau