Šveicariškos aukščiausios kokybės burnos higienos priemonės / Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 40 

Pasirinkite savo šalį Lietuva

JŪSŲ GERESNĖ SVEIKATA

APIE MUS

CURAPROX -  Curaden prekės ženklas - tiekia aukščiausios kokybės šveicariškas burnos priežiūros priemones.

Curaden buvo tiesiog apsėsta burnos sveikata nuo pat 1972 m. Burnos sveikata yra esminis dalykas. Tai daugiau nei balti dantys ir gaivus burnos kvapas. Tai taip pat glaudžiai susiję su sveikais organais. Ir sveiku kūnu.

Štai kodėl Curaden taip glaudžiai bendradarbiauja su odontologijos specialistais kurdami išskirtinius CURAPROX produktus. Patrauklūs, efektyvūs produktai, kurie naudojami su malonumu.

Bendradarbiavome su odontologijos profesionalais kurdami novatoriškas mokymo programas jų kolegoms profesionalams. Kiekvienais metais apmokome ir atestuojame tūkstančius burnos higienos instruktorių visame pasaulyje. Po to mūsų instruktoriai padeda jus motyvuoti ir suteikia įgūdžių, kurių reikia norint, kad jūsų burna, dantys ir dantenos būtų nepriekaištingos būklės... Kad tiesiog pajustumėte skirtumą.

Kasdienis dantų valymas su CURAPROX yra tiesiog smagus. Tai daryti paprasta. Matote teigiamus rezultatus. Mūsų gražūs gaminiai, sukurti taip, kad skatitų jus kruopščiai prižiūrėti savo burną. Niekada nenustosime ieškoti efektyviausių bei patraukliausių visame pasaulyje burnos sveikatos priežiūros produktų. Būtent dėl tokio darbo stiliaus mes kiekvieną dieną pritraukiame naujus CURAPROX gerbėjus.