Swiss premium oral care 

Pasirinkite savo šalį Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 40
Pristatymas per 3-6 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Privatumo pranešimas

1. Duomenų apsaugos apžvalga

Bendra informacija

Šioje informacijoje pateikiama trumpa apžvalga, kas nutiks su jūsų asmens duomenimis, kai lankysitės šioje svetainėje. Sąvoka „asmens duomenys“ apima visus duomenis, kuriuos galima naudoti jūsų asmens identifikavimui. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie duomenų apsaugą, skaitykite mūsų duomenų apsaugos deklaraciją, kurią pridėjome po šia kopija.

Duomenų įrašymas šioje svetainėje

Kas yra atsakinga už duomenų įrašymą šioje svetainėje (pvz.: „Valdytojas“)?

Duomenis šioje svetainėje tvarko svetainės operatorius, kurio kontaktinę informaciją galite rasti šios svetainės skiltyje „Informacija reikalaujama pagal įstatymus“.

Kaip mes įrašome jūsų duomenis?

Mes renkame jūsų duomenis, kai jūs dalijatės savo duomenimis su mumis. Tai gali būti, pavyzdžiui, informacija, kurią įvedate į mūsų kontaktinę formą.

Kitus duomenis mūsų IT sistemos įrašys automatiškai arba jums sutikus juos įrašyti apsilankymo svetainėje metu. Šiuos duomenis pirmiausia sudaro techninė informacija (pvz., žiniatinklio naršyklė, operacinė sistema arba laikas, praleistas svetainėje). Ši informacija įrašoma automatiškai, kai jūs lankotės šioje svetainėje.

Kokiems tikslams naudojame jūsų duomenis?

Dalis informacijos yra sukurta siekiant užtikrinti, kad svetainė būtų teikiama be klaidų. Kiti duomenys gali būti naudojami analizuojant vartotojo elgesį.

Kokias teises turite, kai tai susiję su jūsų informacija?

Jūs turite teisę bet kada gauti informaciją apie savo archyvuotų asmens duomenų šaltinį, gavėjus ir tikslus nemokėdami jokio mokesčio už tokį atskleidimą. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad jūsų duomenys būtų ištaisyti arba panaikinti. Jei sutikote tvarkyti duomenis, galite bet kada atšaukti šį sutikimą, o tai turės įtakos būsimam duomenų tvarkymui. Be to, jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis aplinkybėmis būtų ribojamas jūsų duomenų tvarkymas. Be to, jūs turite teisę užregistruoti skundą kompetentingoje prižiūrinčioje agentūroje.

Nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu adresu, nurodytu šios svetainės skyriuje „Informacija, reikalaujama pagal įstatymus“, jei turite klausimų dėl šios ar kitų su duomenų apsauga susijusių klausimų.

Analizės įrankiai ir įrankiai, kuriuos teikia trečiosios šalys

Yra tikimybė, kad jūsų naršymo elgesys bus statistiškai išanalizuotas, kai lankysitės šioje svetainėje. Tokios analizės pirmiausia atliekamos su slapukais ir su vadinamomis analizės programomis.

Išsamesnę informaciją apie šias analizės programas rasite mūsų duomenų apsaugos deklaracijoje.

2. Talpinimas ir turinio transliavimo tinklai (CDN)

Išorinis talpinimas

Šią svetainę talpina išorės paslaugų teikėjas (talpintojas). Šioje svetainėje surinkti asmens duomenys yra saugomi pagrindinio kompiuterio serveriuose. Tai gali apimti, bet neapsiribojant, IP adresus, kontaktines užklausas, metaduomenis ir ryšius, informaciją apie sutartį, kontaktinę informaciją, vardus, prieigą prie interneto puslapio ir kitus duomenis, sukurtus svetainėje.

Priimančioji programa naudojama siekiant įvykdyti sutartį su potencialiais ir esamais klientais (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas) ir siekiant užtikrinti saugų, greitą ir veiksmingą mūsų internetinių paslaugų teikimą profesionalaus teikėjo (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

Mūsų talpintojas tvarkys jūsų duomenis tik tiek, kiek reikia vykdymo įsipareigojimams vykdyti ir vykdant mūsų nurodymus dėl tokių duomenų.

Sutarties duomenų tvarkymo sutarties vykdymas

Siekdami garantuoti duomenų tvarkymą laikydamiesi duomenų apsaugos nuostatų, su talpintoju esame sudarę užsakymų apdorojimo sutartį.

3. Bendra informacija ir privaloma informacija

Duomenų apsauga

Šios svetainės ir jos puslapių operatoriai labai rimtai žiūri į jūsų asmens duomenų apsaugą. Taigi mes tvarkome jūsų asmens duomenis kaip konfidencialią informaciją ir laikydamiesi įstatymų numatytų duomenų apsaugos taisyklių ir šios duomenų apsaugos deklaracijos.

Kiekvieną kartą, kai naudojatės šia svetaine, bus renkama įvairi asmeninė informacija. Asmens duomenys apima duomenis, kurie gali būti naudojami asmeniniam jūsų identifikavimui. Šioje duomenų apsaugos deklaracijoje paaiškinama, kokius duomenis mes renkame, taip pat tikslus, kuriais naudojame šiuos duomenis. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu informacija yra renkama.

Perspėjame, kad duomenų perdavimas internetu (t. y. per el. pašto ryšius) gali sukelti saugumo spragų. Neįmanoma visiškai apsaugoti duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos.

Informacija apie atsakingą šalį (BDAR vadinamu „valdytoju“)

Duomenų tvarkymo valdytojas šioje svetainėje yra:

Flegis, d.o.o.
Perhavčeva ulica 36
SI-2000 Maribor

telefon: 02 460 53 42
e-pošta: info@curaprox.lt

Duomenų valdytojas yra fizinis arba juridinis asmuo, kuris vienas ar kartu su kitais priima sprendimus dėl asmens duomenų (pvz., vardų, el. pašto adresų ir kt.) tvarkymo tikslų ir išteklių. Kontrolierius yra partneris iš „Curaden“ įmonių grupės, pasaulinės įmonių grupės, veikiančios visame pasaulyje burnos ir dantų sveikatos srityje, siūlančių dantų higienos produktus, seminarus apie burnos ir dantų sveikatą.

Jūsų sutikimo tvarkyti duomenis atšaukimas

Platus duomenų tvarkymo operacijų spektras galimas tik gavus aiškų jūsų sutikimą. Taip pat galite bet kada atšaukti bet kokį sutikimą, kurį jau suteikėte mums. Norėdami tai padaryti, jums tereikia išsiųsti mums neoficialų pranešimą el. paštu. Tai nepažeidžia duomenų rinkimo, įvykusio prieš jūsų atšaukimą, teisėtumo.

Teisė prieštarauti duomenų rinkimui ypatingais atvejais; teisė prieštarauti tiesioginei reklamai (BDAR 21 straipsnis)

TUO ATVEJU, KAI DUOMENYS YRA TVARKOMI PAGAL STR. 6 SECT. 1 LIT. E ARBA F BDAR, JŪS TURITE TEISĘ BET KURIUO METU PRIEŠTARAUTI, KAD JŪSŲ ASMENS DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI REMIANTIS JŪSŲ UNIKALIOS PADĖTIES PRIEŽASTIMIS. TAI TAIP PAT TAIKOMA BET KOKIAM PROFILIAVIMUI REMIANTIS ŠIOMIS NUOSTATOMIS. NORĖDAMI NUSTATYTI TEISINĮ PAGRINDĄ, KURIUO GRINDŽIAMAS BET KOKS DUOMENŲ TVARKYMAS, PRAŠOME PERSKAITYTI ŠIĄ DUOMENŲ APSAUGOS DEKLARACIJĄ. JEI UŽREGISTRUOSITE PRIEŠTARAVIMĄ, MES NEBETVARKYSIME JŪSŲ PAVEIKTŲ ASMENS DUOMENŲ, NEBENT GALĖSIME PATEIKTI ĮTIKINAMĄ APSAUGĄ, PAGRĮSTĄ JŪSŲ DUOMENŲ TVARKYMO PAGRINDAIS, KURIE NUSVERIA JŪSŲ INTERESUS, TEISES IR LAISVES, ARBA JEI TVARKYMO TIKSLAS YRA TEISIŠKAI PAGRĮSTŲ TEISIŲ REIKALAVIMAS, ĮGYVENDINIMAS AR GYNIMAS (PRIEŠTARAVIMAS PAGAL STR. 21 SECT. 1 BDAR).

JEI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS YRA TVARKOMI SU TIKSLU ĮTRAUKTI Į DALYVAVIMĄ TIESIOGINĖJE REKLAMOJE, JŪS TURITE TEISĘ BET KURIUO METU PRIEŠTARAUTI JŪSŲ PAVEIKTŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMUI TOKIOS REKLAMOS TIKSLAIS. TAI TAIP PAT TAIKOMA PROFILIAVIMUI TIEK, KIEK JIS SUSIJĘS SU TOKIA TIESIOGINE REKLAMA. JEI PRIEŠTARAUJATE, JŪSŲ ASMENS DUOMENYS VĖLIAU NEBUS NAUDOJAMI TIESIOGINĖS REKLAMOS TIKSLAIS (PRIEŠTARAVIMAS PAGAL 21 STR. 2 BDAR).

Teisė registruoti skundą kompetentingoje priežiūros agentūroje

Pažeidus BDAR, duomenų subjektai turi teisę registruoti skundą priežiūros agentūroje, visų pirma toje valstybėje narėje, kurioje paprastai yra nuolatinė gyvenamoji vieta, darbo vieta arba toje vietoje, kur įvyko tariamas pažeidimas. Teisė registruoti skundą galioja nepriklausomai nuo kitų administracinių ar teismo procesų, kuriuos galima naudoti kaip teisinius išteklius.

Teisė į duomenų perkėlimą

Jūs turite teisę reikalauti, kad mes perduotume visus duomenis, kuriuos mes automatiškai tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu arba siekdami įvykdyti sutartį, jums ar trečiajai šaliai būtų perduoti paprastai naudojamu, mašininio skaitymo formatu. Jei turėtumėte reikalauti tiesioginio duomenų perdavimo kitam valdytojui, tai bus padaryta tik tuo atveju, jei tai techniškai įmanoma.

SSL ir (arba) TLS šifravimas

Saugumo sumetimais ir siekiant apsaugoti konfidencialaus turinio, pvz., pirkimo užsakymų ar užklausų, kurias pateikiate mums kaip svetainės operatoriui, perdavimą šioje svetainėje naudojama SSL arba TLS šifravimo programa. Užšifruotą ryšį galite atpažinti patikrinę, ar naršyklės adreso eilutė pereina iš „http://“ į „https://“, taip pat pagal užrakto piktogramos atsiradimą naršyklės eilutėje.

Jei suaktyvintas SSL arba TLS šifravimas, duomenų, kuriuos perduodate mums, negali nuskaityti trečiosios šalys.

Šifruotos mokėjimo operacijos šioje svetainėje

Jei esate įsipareigojęs pasidalinti savo mokėjimo informacija (pvz., sąskaitos numeriu, jei suteikiate mums įgaliojimą nurašyti jūsų banko sąskaitą) su mumis, kai su mumis sudarėte mokestiniu pagrindu sudarytą sutartį, ši informacija reikalinga mokėjimams apdoroti.

Mokėjimo operacijos naudojant įprastus mokėjimo būdus (Visa/MasterCard, debetas į jūsų banko sąskaitą) tvarkomos tik per šifruotą SSL arba TLS ryšį. Užšifruotą ryšį galite atpažinti patikrinę, ar naršyklės adreso eilutė pereina iš „http://“ į „https://“, taip pat pagal užrakto piktogramos atsiradimą naršyklės eilutėje.

Jei bendravimas su mumis yra užšifruotas, trečiosios šalys negalės perskaityti mokėjimo informacijos, kuria dalijatės su mumis.

Informacija apie duomenis, jų taisymas ir ištrynimas

Laikydamiesi galiojančių įstatymų nuostatų, jūs turite teisę bet kada reikalauti informacijos apie savo archyvuotus asmens duomenis, jų šaltinį ir gavėjus, taip pat apie duomenų tvarkymo tikslą. Jūs taip pat galite turėti teisę reikalauti, kad jūsų duomenys būtų ištaisyti ar panaikinti. Jei turite klausimų apie šią temą ar bet kokių kitų klausimų apie asmens duomenis, nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu skyriuje „Informacija reikalaujama pagal įstatymus“ nurodytu adresu.

Teisė reikalauti tvarkymo apribojimų

Turite teisę reikalauti nustatyti apribojimus, kiek tai susiję su jūsų asmens duomenų tvarkymu. Norėdami tai padaryti, galite bet kada susisiekti su mumis adresu, nurodytu skyriuje „Informacija reikalaujama pagal įstatymus“. Teisė reikalauti apriboti duomenų tvarkymą taikoma šiais atvejais:

 • Tuo atveju, jei turėtumėte užginčyti mūsų archyvuotų duomenų teisingumą, mums paprastai reikės šiek tiek laiko, kad patvirtintume šią pretenziją. Kol vyksta šis tyrimas, turite teisę reikalauti, kad mes apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.
 • Jei jūsų asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai, turite galimybę reikalauti apriboti savo duomenų tvarkymą vietoj reikalavimo ištrinti šiuos duomenis.
 • Jei mums nebereikia jūsų asmens duomenų ir jums jų reikia norint pasinaudoti, apginti ar pareikalauti teisinių teisių, jūs turite teisę reikalauti apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą, o ne juos ištrinti.
 • Jei prieštaravote pagal str. 21 sek. 1 BDAR, jūsų ir mūsų teisės turės būti palygintos. Kol nenustatyta, kieno interesai vyrauja, jūs turite teisę reikalauti apriboti savo asmens duomenų tvarkymą.

Jei apribojote savo asmens duomenų tvarkymą, šie duomenys, išskyrus jų archyvavimą, gali būti tvarkomi tik gavus jūsų sutikimą arba reikalaujant, įgyvendinant ar ginant teisiškai pagrįstas teises arba apsaugant kitų fizinių ar juridinių asmenų teises arba dėl svarbių viešojo intereso priežasčių, nurodytų Europos Sąjungos ar ES valstybės narės.

4. Duomenų įrašymas šioje svetainėje

Slapukai

Mūsų svetainėse ir puslapiuose naudoja tai, ką rinka vadina „slapukais“. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie nepadaro jokios žalos jūsų įrenginiui. Jie arba laikinai saugomi seanso metu (seanso slapukai), arba yra visam laikui archyvuojami jūsų įrenginyje (nuolatiniai slapukai). Sesijos slapukai automatiškai ištrinami, kai nutraukiate apsilankymą. Nuolatiniai slapukai lieka archyvuoti jūsų įrenginyje, kol jūs juos aktyviai ištrinsite arba juos automatiškai ištrins jūsų žiniatinklio naršyklė.

Kai kuriais atvejais gali būti, kad trečiųjų šalių slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje, kai tik jūs pateksite į mūsų svetainę (trečiųjų šalių slapukai). Šie slapukai leidžia jums arba mums pasinaudoti tam tikromis trečiosios šalies siūlomomis paslaugomis (pvz., slapukais, skirtais mokėjimo paslaugų apdorojimui).

Slapukai atlieka įvairias funkcijas. Daugelis slapukų yra techniškai būtini, nes tam tikros svetainės funkcijos neveiktų, jei nebūtų slapukų (pvz., pirkinių krepšelio funkcija ar vaizdo įrašų rodymas). Kitų slapukų tikslas gali būti vartotojų modelių analizė arba reklaminių pranešimų rodymas.

Slapukai, reikalingi elektroninių ryšių operacijoms atlikti (reikalingi slapukai) arba tam tikrų funkcijų, kurias norite naudoti (funkciniai slapukai, pvz., pirkinių krepšelio funkcijai), teikimui arba tiems, kurie reikalingi interneto svetainei optimizuoti ( pvz., slapukus, kurie suteikia išmatuojamų įžvalgų apie interneto auditoriją), turi būti saugomi remiantis 6 sek. 1 lit. f BDAR, nebent nurodomas kitas teisinis pagrindas. Svetainės operatorius yra teisėtai suinteresuotas saugoti slapukus, kad būtų užtikrintas techniškai be klaidų ir optimizuotas operatoriaus paslaugų teikimas. Jei buvo prašoma jūsų sutikimo saugoti slapukus, atitinkami slapukai saugomi tik remiantis gautu sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.); šis sutikimas gali būti bet kada atšauktas.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad jums būtų pranešta apie kiekvieną kartą, kai pateikiami slapukai, ir leisti slapukus priimti tik tam tikrais atvejais. Taip pat galite neleisti priimti slapukų tam tikrais atvejais arba apskritai arba suaktyvinti ištrynimo funkciją, kai naršyklė uždaroma automatiškai. Jei slapukai išjungiami, šios svetainės funkcijos gali būti ribotos.

Tuo atveju, jei naudojami trečiųjų šalių slapukai arba jei slapukai naudojami analizės tikslais, mes atskirai apie tai pranešime kartu su šia duomenų apsaugos politika ir, jei taikoma, paprašysime jūsų sutikimo.

Slapukų sutikimas su Cookiebot

Mūsų svetainė naudoja Cookiebot slapukų sutikimo technologiją, kad gautumėte jūsų sutikimą saugoti tam tikrus slapukus jūsų prietaise ir duomenų apsaugos įstatymus atitinkantį pirmojo dokumentą. Šalis, siūlanti šią technologiją, yra „Cybot A/S“, Havnegade 39, 1058 Kopenhaga, Danija, svetainė https://www.cookiebot.com/ (toliau - Cookiebot).

Kai lankysitės mūsų svetainėje, šie asmens duomenys bus perduodami Cookiebot:

 • Jūsų sutikimo pareiškimas (-ai) arba sutikimo deklaracijos (-ų) atšaukimas
 • Jūsų IP adresas
 • Informacija apie jūsų naršyklę
 • Informacija apie jūsų įrenginį
 • Data ir laikas, kai lankėtės mūsų svetainėje

Be to, „Cookiebot“ jūsų naršyklėje saugo slapukus, kad galėtų paskirstyti jūsų pareiškimą (-us) apie sutikimą ar bet kokį ankstesnį atšaukimą. Tokiu būdu užfiksuoti duomenys bus saugomi tol, kol paprašysite mūsų juos panaikinti, ištrinti Cookiebot slapukus arba tol, kol nebeliks duomenų archyvavimo tikslo. Tai nepažeidžia jokių privalomų teisėtų saugojimo laikotarpių.

Cookiebot naudoja slapukus, kad gautų įstatymų įpareigotas sutikimo deklaracijas. Teisinis tokių slapukų naudojimo pagrindas yra 1 str. 6 sek. 1 sakinys 1 lit. c BDAR.

Sutarties duomenų tvarkymo sutartis

Mūsų įmonė yra sudariusi su Cookiebot duomenų tvarkymo sutartį. Tai yra sutartis, kurią įpareigoja duomenų privatumo apsaugos įstatymai ir kuri garantuoja, kad Cookiebot visus mūsų svetainės lankytojų asmens duomenis tvarko tik laikydamasi mūsų nurodymų ir laikydamasi BDAR.

Serverio žurnalo failai

Šios svetainės ir jos puslapių teikėjas automatiškai renka ir saugo informaciją vadinamuosiuose serverio žurnalo failuose, kuriuos jūsų naršyklė mums automatiškai perduoda. Šią informaciją sudaro:

 • Naudojamos naršyklės tipas ir versija
 • Naudojama operacinė sistema
 • Persiuntėjo URL
 • Prieigos kompiuterio pagrindinio kompiuterio vardas
 • Serverio užklausos laikas
 • IP adresas
 • Šie duomenys nėra sujungiami su kitais duomenų šaltiniais.

Šie duomenys yra įrašomi remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą techniniu klaidų vaizdavimui ir operatoriaus svetainės optimizavimui. Norint tai pasiekti, reikia įrašyti serverio žurnalo failus.

Kontaktinė forma

Jei pateiksite mums užklausas naudodamiesi mūsų kontaktine forma, kontaktinėje formoje pateiktą informaciją ir visą joje pateiktą kontaktinę informaciją mes išsaugosime, kad galėtume tvarkyti jūsų užklausą ir tuo atveju, jei turėtume daugiau klausimų. Mes nesidalinsime šia informacija be jūsų sutikimo.

Šių duomenų tvarkymas grindžiamas LRT. 6 dalis 1 lit. b BDAR, jei jūsų prašymas yra susijęs su sutarties vykdymu arba jei būtina atlikti ikisutartines priemones. Visais kitais atvejais tvarkymas grindžiamas teisėtu suinteresuotumu veiksmingai apdoroti mums pateiktus prašymus (BDAR 6 straipsnio 1 dalis, f) arba jūsų susitarimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalis) jei to buvo paprašyta.

Informacija, kurią įvedėte į kontaktinę formą, pasiliks mums tol, kol paprašysite mūsų ipanaikinti duomenis, atšaukti sutikimą dėl duomenų archyvavimo arba jei nebeegzistuoja tikslas, dėl kurio informacija archyvuojama (pvz., po to, kai baigsime mūsų atsakymas į jūsų užklausą). Tai nepažeidžia jokių privalomų teisinių nuostatų, ypač saugojimo laikotarpių.

Prašymai elektroniniu paštu, telefonu ar faksu

Jei susisieksite su mumis el. paštu, telefonu ar faksu, jūsų užklausą, įskaitant visus gautus asmens duomenis (vardas, prašymas), mes saugosime ir tvarkysime jūsų prašymo apdorojimo tikslu. Mes neperduodame šių duomenų be jūsų sutikimo.

Šie duomenys yra tvarkomi remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. b BDAR, jei jūsų užklausa yra susijusi su sutarties vykdymu arba reikalinga ikisutartinėms priemonėms atlikti. Visais kitais atvejais duomenys tvarkomi remiantis mūsų teisėtu interesu efektyviai tvarkyti mums pateiktus klausimus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas) arba jūsų sutikimo pagrindu (6 straipsnio 1 dalis a punktas BDAR), jei jis gautas.

Duomenys, kuriuos mums atsiuntėte per kontaktines užklausas, lieka mums tol, kol jūs paprašysite mūsų ištrinti, atšaukti jūsų sutikimą saugoti duomenis arba nebegalioja duomenų saugojimo tikslas (pvz., įvykdžius jūsų užklausą). Privalomos įstatymų nuostatos, ypač įstatymų numatyti saugojimo laikotarpiai, lieka nepakeistos.

Registracija šioje svetainėje

Jūs turite galimybę užsiregistruoti šioje svetainėje, kad galėtumėte naudoti papildomas svetainės funkcijas. Jūsų įvestus duomenis naudosime tik tam, kad galėtume naudoti atitinkamą pasiūlymą ar paslaugą, kuriai esate užsiregistravę. Reikalinga informacija, kurios prašome registracijos metu, turi būti įvesta pilnai. Priešingu atveju mes atmesime registraciją.

Norėdami pranešti apie bet kokius svarbius mūsų portfelio apimties pakeitimus arba techninių pakeitimų atveju, naudosime registracijos metu nurodytą el. pašto adresą.

Mes apdorosime registracijos metu įvestus duomenis pagal jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.).

Registracijos metu užfiksuotus duomenis mes saugome tol, kol esate užsiregistravę šioje svetainėje. Vėliau tokie duomenys ištrinami. Tai nepažeidžia privalomų įstatymais numatytų saugojimo įsipareigojimų.

Informacija iš integruotų prisijungimo paslaugų

Jei nuspręsite registruotis naudodamiesi trečiosios šalies socialinių tinklų ar integruota paslauga (tai vadiname „Integruota paslauga“) ar kitaip suteiksite prieigą prie jos, pvz., „Facebook“, „Google“, „PayPal“ ar panašią vieno prisijungimo paslaugą, mes taip pat galime rinkti asmeninę informaciją, kuri jau susieta su jūsų integruotos paslaugos paskyra. Taip pat galite turėti galimybę pasidalinti papildoma informacija su mumis per integruotą paslaugą, valdomą pagal tos integruotos paslaugos nustatymus. Jei nuspręsite pateikti tokią informaciją registruodamiesi ar kitaip, mes tai laikysime asmenine informacija ir naudosime šioje privatumo politikoje aprašytais būdais.

Komentavimo funkcija šioje svetainėje

Kai naudojate komentarų funkciją šioje svetainėje, informacija apie komentaro sugeneravimo laiką ir jūsų el. pašto adresas bei, jei neskelbiate anonimiškai, pasirinktas vartotojo vardas bus archyvuojamas kartu su jūsų komentarais.

IP adreso saugojimas

Mūsų komentavimo funkcija saugo visų komentarus įvedančių vartotojų IP adresus. Atsižvelgdami į tai, kad prieš paskelbdami komentarus neperžiūrime, mums reikia šios informacijos, kad galėtume imtis veiksmų prieš autorių teisių pažeidimų, tokių kaip šmeižtas ar propaganda, atveju.

Komentarų prenumeravimas

Kaip šios svetainės vartotojas, jūs galite užsisakyti komentarus po registracijos. Gausite patvirtinimo el. laišką, kurio tikslas - patikrinti, ar esate tikrasis nurodyto el. pašto adreso savininkas. Galite bet kada išjungti šią funkciją spustelėdami atitinkamą nuorodą informaciniuose el. laiškuose. Duomenys, įvesti kartu su komentarų prenumeratomis, šiuo atveju bus ištrinti. Tačiau jei šią informaciją mums perdavėte kitais tikslais ir iš kitos vietos (pvz., užsiprenumeruodami naujienlaiškį), duomenys liks mūsų žinioje.

Komentarų saugojimo laikotarpis

Komentarus ir bet kokią susijusią informaciją (pvz., IP adresą) saugome mes ir jie lieka šioje svetainėje, kol visas turinys, su kuriuo susijęs komentaras, bus ištrintas pilnai arba, jei komentarus reikėjo ištrinti dėl teisinių priežasčių (pvz., įžeidžiančių komentarų) .

Teisinis pagrindas

Komentarai saugomi remiantis jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.). Jūs turite teisę bet kada atšaukti bet kokį sutikimą, kurį jau davėte mums. Norėdami tai padaryti, jums tereikia išsiųsti mums neoficialų pranešimą el. paštu. Tai nepažeidžia duomenų rinkimo, įvykusio prieš jūsų atšaukimą, teisėtumo.

5. Socialinė žiniasklaida

Facebook papildiniai (mygtukas „Patinka ir bendrinti“)

Šioje svetainėje integravome socialinio tinklo „Facebook“ papildinius. Šios paslaugos teikėjas yra „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Dublinas 2, Airija. Remiantis „Facebook“ pareiškimu, surinkti duomenys bus perduodami ir JAV bei kitoms trečiosioms šalims.

„Facebook“ papildinius galėsite atpažinti pagal „Facebook“ logotipą arba mygtuką „Patinka“ šioje svetainėje. „Facebook“ papildinių apžvalga pateikiama šioje nuorodoje: https://developers.facebook.com/docs/plugins/.

Kiekvieną kartą, kai lankotės šioje svetainėje ir jos puslapiuose, papildinys užmegs tiesioginį ryšį tarp jūsų naršyklės ir „Facebook“ serverio. Todėl „Facebook“ gaus informaciją, kad lankėtės šioje svetainėje naudodami savo papildinį. Tačiau jei spustelėsite „Facebook“ mygtuką „Patinka“, kai būsite prisijungę prie „Facebook“ paskyros, galėsite susieti šios svetainės turinį ir jo puslapius su savo „Facebook“ profiliu. Todėl „Facebook“ galės pasidalinti apsilankymu šioje svetainėje ir jos puslapiuose jūsų „Facebook“ vartotojo paskyroje. Turime pažymėti, kad mes, kaip svetainės teikėjas, neturime žinių apie perduotus duomenis ir jų naudojimą „Facebook“. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite „Facebook“ duomenų privatumo deklaraciją šiuo adresu: https://www.facebook.com/privacy/explanation.

Jei nenorite, kad „Facebook“ galėtų pasidalinti jūsų apsilankymu šioje svetainėje ir jos puslapiuose savo „Facebook“ vartotojo paskyroje, atsijunkite nuo „Facebook“ paskyros, kol esate šioje svetainėje.

„Facebook“ papildinio naudojimas grindžiamas str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą būti kuo labiau matomas socialiniuose tinkluose. Jei buvo gauta atitinkama sutikimo deklaracija, duomenys bus tvarkomi išimtinai remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. BDAR. Ši sutikimo deklaracija gali būti bet kada atšaukta.

Instagram papildinys

Į šią svetainę integravome viešosios žiniasklaidos platformos „Instagram“ funkcijas. Šias funkcijas siūlo „Instagram Inc.“, 1601 Willow Road, Menlo parkas, CA 94025, JAV.

Jei esate prisijungę prie „Instagram“ paskyros, galite spustelėti mygtuką „Instagram“, kad susietumėte šios svetainės turinį su „Instagram“ profiliu. Tai leidžia „Instagram“ pasidalinti jūsų apsilankymu šioje svetainėje savo vartotojo paskyrai. Turime pažymėti, kad mes, kaip svetainės ir jos puslapių teikėjas, neturime žinių apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą „Instagram“.

Duomenys yra saugomi ir analizuojami remiantis 6 sek. 1 lit. f BDAR. Svetainės operatorius yra teisėtai suinteresuotas kuo didesniu matomumu socialiniuose tinkluose. Jei buvo gauta atitinkama sutikimo deklaracija, duomenys bus tvarkomi išimtinai remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. BDAR. Bet koks toks sutikimas gali būti bet kada atšauktas.

Norėdami gauti daugiau informacijos šia tema, skaitykite „Instagram“ duomenų privatumo deklaraciją šiuo adresu: https://instagram.com/about/legal/privacy/.

6. Analizės priemonės ir reklama

Google Analytics

Ši svetainė naudoja žiniatinklio analizės paslaugos „Google Analytics“ funkcijas. Šios paslaugos teikėjas yra „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

„Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukai yra tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, paprastai perduodama „Google“ serveriui JAV, kur ji saugoma.

„Google Analytics“ slapukų saugojimas ir šio analizės įrankio naudojimas grindžiamas str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Šios svetainės operatorius yra teisėtai suinteresuotas analizuoti vartotojų modelius, siekiant optimizuoti tiek internete siūlomas paslaugas, tiek operatoriaus reklaminę veiklą. Jei buvo prašoma atitinkamo susitarimo (pvz., susitarimo dėl slapukų laikymo), apdorojimas atliekamas tik remiantis 1 str. 6 dalis 1 lit. BDAR; susitarimą galima bet kada atšaukti.

IP anonimizavimas

Šioje svetainėje suaktyvinome IP anonimizavimo funkciją. Dėl to „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse arba kitose valstybėse, kurios ratifikavo Europos ekonominės erdvės konvenciją prieš ją perduodant Jungtinėms Valstijoms. Visas IP adresas bus perduotas vienam iš „Google“ serverių JAV ir sutrumpintas tik išimtiniais atvejais. Šios svetainės operatoriaus vardu „Google“ naudoja šią informaciją analizuodama jūsų naudojimąsi šia svetaine, kad būtų sudarytos ataskaitos apie svetainės veiklą ir teikiamos kitos paslaugos šios svetainės operatoriui, susijusios su svetainės ir interneto naudojimu . IP adresas, perduodamas kartu su „Google Analytics“ iš jūsų naršyklės, nebus sujungtas su kitais „Google“ turimais duomenimis.

Naršyklės papildinys

Jūs galite užkirsti kelią slapukų archyvavimui, atitinkamai pakeisdami savo naršyklės programinės įrangos nustatymus. Tačiau turime pažymėti, kad šiuo atveju jūs negalėsite visiškai pasinaudoti visomis šios svetainės funkcijomis. Be to, jūs turite galimybę užkirsti kelią slapuko sugeneruotų duomenų, susijusių su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), registravimu „Google“, taip pat šių duomenų apdorojimui „Google“ atsisiunčiant ir įdiegiant naršyklės papildinį, kurį galite rasti šioje nuorodoje: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt.

Prieštaravimas duomenų įrašymui

Galite pasirinkti neleisti „Google Analytics“ įrašyti savo duomenų spustelėdami šią nuorodą. Dėl to bus įdėtas atsisakymo slapukas, kuris neleis įrašyti jūsų duomenų būsimų apsilankymų šioje svetainėje metu: „Google Analytics“ išjungimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ naudotojo duomenų tvarkymą, skaitykite „Google“ duomenų privatumo deklaraciją šiuo adresu: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

Sutarties duomenų tvarkymas

Mes su „Google“ įvykdėme duomenų tvarkymo sutartį ir iki galo įgyvendiname griežtas Vokietijos duomenų apsaugos agentūrų nuostatas naudodamiesi „Google Analytics“.

Demografiniai parametrai, kuriuos teikia „Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ teikiamą funkciją „demografiniai parametrai“. Tai leidžia kurti ataskaitas, kuriose pateikiama informacija apie svetainės lankytojų amžių, lytį ir pomėgius. Šios informacijos šaltiniai yra „Google“ reklama, susijusi su pomėgiais, taip pat lankytojų duomenys, gauti iš trečiųjų šalių teikėjų. Šie duomenys negali būti priskirti konkrečiam asmeniui. Galite bet kada išjungti šią funkciją, atlikdami atitinkamus „Google“ paskyros reklamavimo nustatymus, arba apskritai galite uždrausti „Google Analytics“ įrašyti savo duomenis, kaip paaiškinta skyriuje „Prieštaravimas duomenų įrašymui“.

Archyvavimo laikotarpis

„Google“ saugomi vartotojo ar įvykio lygio duomenys, susieti su slapukais, vartotojo ID ar reklamavimo ID (pvz., „DoubleClick“ slapukais, „Android“ reklamavimo ID), bus anonimizuoti arba ištrinti po 26 mėnesių. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, spustelėkite šią nuorodą: https://support.google.com/analytics/answer/7667196?hl=en

Google AdSense (nesuasmeninta)

Šioje svetainėje naudojama „Google AdSense“ - skelbimų įdėjimo paslauga, kurią teikia „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

„Google AdSense“ naudojame „nesuasmenintu“ režimu. Priešingai nei pritaikytas personalizuotam režimui, skelbimai nėra pagrįsti jūsų ankstesniais naudotojų modeliais ir paslauga nesukuria jums vartotojo profilio. Vietoj to, paslauga naudoja vadinamąją „kontekstinę informaciją“, kad pasirinktų skelbimus, kuriuos norite peržiūrėti. Pasirinkti skelbimai yra pagrįsti, pvz. jūsų vietoje, svetainės, kurioje tuo metu lankotės, turinyje arba naudojamose paieškos sąlygose. Norėdami sužinoti daugiau apie skirtingus individualizuoto taikymo ir taikymo, kurių „Google AdSense“ nesuasmenino, skirtumus, spustelėkite šią nuorodą: https://support.google.com/adsense/answer/9007336.

Atminkite, kad net naudojant nesuasmenintą „Google Adsense“ režimą galimas slapukų archyvavimas. Pasak „Google“, šie slapukai naudojami kovai su sukčiavimu ir netinkamu naudojimu. Šie slapukai išliks jūsų įrenginyje, kol juos ištrinsite.

„Google Adsense“ naudojimas nesuasmenintame režime grindžiamas str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Esame pagrįstai suinteresuoti analizuoti vartotojų modelius, kad galėtume optimizuoti tiek savo internetinį pristatymą, tiek reklaminę veiklą. Jei buvo prašoma atitinkamo susitarimo (pvz., susitarimo dėl slapukų laikymo), apdorojimas atliekamas tik remiantis 1 str. 6 dalis 1 lit. BDAR; susitarimą galima bet kada atšaukti.

„Google“ yra sertifikuota pagal „ES ir JAV privatumo skydą“. „Privacy Shield“ susitarimas buvo įvykdytas tarp Europos Sąjungos ir Jungtinių Valstijų, siekiant užtikrinti, kad kartu su duomenų tvarkymu Jungtinėse Valstijose būtų laikomasi Europos duomenų apsaugos standartų. Kiekviena įmonė, sertifikuota pagal „Privacy Shield“ taisykles, įsipareigoja laikytis šių duomenų apsaugos standartų.

Jūs galite savarankiškai koreguoti savo vartotojo paskyros reklamavimo nustatymus. Norėdami tai padaryti, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą ir prisijunkite: https://adssettings.google.com/authenticated.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ reklamavimo technologijas, spustelėkite čia:

https://policies.google.com/technologies/ads
https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/.

„Google Analytics“ pakartotinė rinkodara

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ pakartotinės rinkodaros funkcijas kartu su „Google Ads“ ir „Google DoubleClick“ funkcijomis, kurios veikia visuose įrenginiuose. Šių sprendimų teikėjas yra „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublias 4, Airija.

Ši funkcija leidžia susieti reklamavimo tikslines grupes, sugeneruotas naudojant „Google Analytics“ pakartotinę rinkodarą, su „Google Ads“ ir „Google DoubleClick“ funkcijomis, kurios veikia visuose įrenginiuose. Tai leidžia rodyti pagal pomėgius pritaikytus reklaminius pranešimus, atsižvelgiant į jūsų ankstesnį naudojimą ir naršymo įpročius įrenginyje (pvz., mobiliajame telefone) jums pritaikytu būdu, taip pat bet kuriame jūsų įrenginyje (pvz., planšetiniame kompiuteryje ar asmeniniame kompiuteryje).

Jei davėte mums tinkamą sutikimą, „Google“ šiuo tikslu sujungs jūsų žiniatinklio ir programų naršyklės eigą su jūsų „Google“ paskyra. Todėl kiekviename įrenginyje, prie kurio prisijungiate naudodami „Google“ paskyrą, galite rodyti tuos pačius suasmenintus reklaminius pranešimus.

Siekdama palaikyti šią funkciją, „Google Analytics“ įrašo „Google“ patvirtintus naudotojų, laikinai susietų su mūsų „Google Analytics“ duomenimis, ID, kad apibrėžtų ir sudarytų tikslines skelbimų, rodomų visuose įrenginiuose, grupes.

Turite galimybę visam laikui prieštarauti pakartotinei rinkodarai / taikymui visuose įrenginiuose, išjungdami suasmenintą reklamavimą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite šią nuorodą: https://www.google.com/settings/ads/onweb/.

Įrašytų duomenų konsolidavimas jūsų „Google“ paskyroje atliekamas tik remiantis jūsų sutikimu, kurį galite duoti „Google“ ir ten taip pat atšaukti (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.). Duomenų įrašymo procesai, kurie nėra konsoliduoti jūsų „Google“ paskyroje (pvz., nes neturite „Google“ paskyros arba prieštaravote duomenų konsolidavimui), duomenų įrašymas grindžiamas str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Teisėtas interesas kyla dėl to, kad svetainės operatorius turi teisėtą interesą atlikti anonimizuotą svetainės lankytojo analizę reklamos tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir atitinkamas duomenų apsaugos taisykles, skaitykite „Google“ duomenų privatumo politiką šiuo adresu: https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en.

„Google Ads“ ir „Google“ konversijų stebėjimas

Google „DoubleClick“

Ši svetainė naudoja „Google DoubleClick“ funkcijas. Teikėjas yra „Google LLC“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA (toliau - „DoubleClick“).

„DoubleClick“ naudojama norint rodyti jums interesais pagrįstus skelbimus „Google“ tinkle. Skelbimai gali būti pritaikyti žiūrovo interesams naudojant „DoubleClick“. Pavyzdžiui, mūsų skelbimai gali būti rodomi „Google“ paieškos rezultatuose arba reklamjuostėse, susietose su „DoubleClick“.

„DoubleClick“ turi sugebėti atpažinti atitinkamą žiūrintįjį, kad galėtų rodyti reklamavimą pagal pomėgius vartotojams. Šiuo tikslu vartotojo naršyklėje yra saugomas slapukas, už kurio saugomos vartotojo aplankytos svetainės, paspaudimai ir įvairi kita informacija. Ši informacija sujungiama į pseudoniminį vartotojo profilį, kad atitinkamam vartotojui būtų rodoma reklamavimas pagal pomėgius.

„Google DoubleClick“ naudojamas tikslinėms reklamavimo priemonėms. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 dalis 1 lit. f BDAR. Jei buvo prašoma atitinkamo susitarimo (pvz., susitarimo dėl slapukų laikymo), apdorojimas atliekamas tik remiantis 1 str. 6 dalis 1 lit. BDAR; susitarimą galima bet kada atšaukti.

Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad joje nebebūtų saugomi slapukai. Tačiau tai gali apriboti prieinamas svetainių funkcijas. Taip pat reikėtų pažymėti, kad „DoubleClick“ taip pat gali naudoti kitas technologijas kuriant vartotojų profilius. Todėl išjungus slapukus negarantuojama, kad nebebus kuriami vartotojų profiliai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip prieštarauti „Google“ rodomiems skelbimams, žr. šias nuorodas: https://policies.google.com/technologies/ads and https://adssettings.google.com/authenticated

Facebook Pixel

Konversijų rodikliams įvertinti ši svetainė naudoja „Facebook“ lankytojų aktyvumo pikselį (angl. „Pixel“). Šios paslaugos teikėjas yra „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Dublinas 2, Airija. Remiantis „Facebook“ pareiškimu, surinkti duomenys bus perduodami ir JAV bei kitoms trečiosioms šalims.

Šis įrankis leidžia sekti puslapio lankytojus po to, kai jie yra susieti su teikėjo svetaine, spustelėjus „Facebook“ skelbimą. Tai leidžia analizuoti „Facebook“ skelbimų efektyvumą statistikos ir rinkos tyrimų tikslais ir optimizuoti būsimas reklamos kampanijas.

Mums, kaip šios svetainės operatoriams, surinkti duomenys yra anonimiški. Mes negalime daryti jokių išvadų dėl vartotojų tapatybės. Tačiau „Facebook“ archyvuoja informaciją ir ją apdoroja, kad būtų galima užmegzti ryšį su atitinkamu vartotojo profiliu, o „Facebook“ galėtų naudoti duomenis savo reklamos tikslais, laikydamasi „Facebook“ duomenų naudojimo politikos. Tai leidžia „Facebook“ rodyti skelbimus „Facebook“ puslapiuose, taip pat ne „Facebook“ vietose. Mes, kaip šios svetainės operatorius, nekontroliuojame tokių duomenų naudojimo.

„Facebook Pixel“ naudojimas grindžiamas „Art. 6 sek. 1 lit. f GDPR. Svetainės operatorius teisėtai suinteresuotas veiksmingomis reklaminėmis kampanijomis, kurios taip pat apima socialinę žiniasklaidą. Jei buvo prašoma atitinkamo susitarimo (pvz., Susitarimo dėl slapukų laikymo), apdorojimas atliekamas tik remiantis 1 str. 6 dalis 1 lit. GDPR; susitarimą galima bet kada atšaukti.

„Facebook“ duomenų privatumo politikoje rasite papildomos informacijos apie savo privatumo apsaugą: https://www.facebook.com/about/privacy/.

Taip pat galite išjungti pakartotinės rinkodaros funkciją „Tinkintos auditorijos“ skelbimų nustatymų skiltyje, esančioje https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite prisijungti prie „Facebook“.

Jei neturite „Facebook“ paskyros, galite išjungti bet kurią „Facebook“ reklamuojamą vartotoją Europos interaktyvios skaitmeninės reklamos aljanso svetainėje: http://www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement/.

7. Naujienlaiškis

Naujienlaiškio duomenys

Jei norite užsiprenumeruoti šioje svetainėje siūlomą naujienlaiškį, mums reikės el. Pašto adreso ir informacijos, kuri leistų mums patvirtinti, kad esate nurodyto el. Pašto adreso savininkas, ir sutikti su kvitu. naujienlaiškio. Jokie kiti duomenys nėra renkami arba renkami tik savanoriškai. Tokius duomenis naudosime tik prašomai informacijai siųsti ir nebendrinsime tokių duomenų su jokiomis trečiosiomis šalimis sutartiniams partneriams iš mūsų „Curaden“ įmonių grupės.

Informacijos, įvestos į naujienlaiškio prenumeratos formą, apdorojimas atliekamas tik remiantis jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.). Galite bet kada atšaukti duotą sutikimą dėl duomenų archyvavimo, el. pašto adreso ir šios informacijos naudojimo naujienlaiškiui siųsti, pavyzdžiui, naujienlaiškyje spustelėdami nuorodą „Nutraukti prenumeratą“. Tai nepažeidžia bet kokių iki šiol įvykdytų duomenų tvarkymo operacijų teisėtumo.

Duomenis, laikomus pas mus naujienlaiškio užsiprenumeravimui, mes laikysime tol, kol atsisakysite naujienlaiškio ar naujienlaiškio paslaugų teikėjo prenumeratos ir ištrinsite iš naujienlaiškių platinimo sąrašo, kai atsisakysite naujienlaiškio. Duomenys, saugomi pas mus kitais tikslais, lieka nepaveikti.

Duomenų naudojimas reklamai el. paštu be naujienlaiškio prenumeratos ir jūsų prieštaravimo teisė

Jei mes gauname jūsų el. pašto adresą, susijusį su prekės ar paslaugos pardavimu, ir jūs neprieštaravote savo el. pašto adreso naudojimui, mes pasiliekame teisę reguliariai pasiūlyti jums panašius produktus, pavyzdžiui, jau įsigytus, iš mūsų asortimentą el. paštu. Tada jūsų el. pašto adresas bus tvarkomas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Galite prieštarauti, kad jūsų el. pašto adresas būtų naudojamas bet kuriuo metu, siųsdami pranešimą kontakto parinktims, aprašytoms atspaude, arba per tam skirtą nuorodą naujienlaiškio pabaigoje.

Atšaukę naujienlaiškių platinimo sąrašo prenumeratą, mes ar naujienlaiškių paslaugų teikėjas galime išsaugoti jūsų el. pašto adresą juodajame sąraše, kad ateityje nebūtų galima siųsti. Juodojo sąrašo duomenys naudojami tik šiam tikslui ir nėra sujungiami su kitais duomenimis. Tai tarnauja ir jūsų, ir mūsų interesui laikytis teisinių reikalavimų siunčiant naujienlaiškius (teisėtas interesas, kaip apibrėžta BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkte). Juodajame sąraše saugoma neterminuotai. Galite prieštarauti saugojimui, jei jūsų interesai nusveria teisėtą mūsų interesą.

MailChimp

Ši svetainė naudojasi „MailChimp“ paslaugomis savo naujienlaiškiams siųsti. Teikėjas yra „Rocket Science Group LLC“, 675 Ponce De Leon Ave NE, Suite 5000, Atlanta, GA 30308, JAV.

Be kita ko, „MailChimp“ yra paslauga, kurią galima įdiegti organizuojant ir analizuojant naujienlaiškių siuntimą. Kai įvedate duomenis, kad užsiprenumeruotumėte naujienlaiškį (pvz., savo el. pašto adresą), informacija bus saugoma „MailChimp“ serveriuose JAV.

„MailChimp“ turi sertifikatą, atitinkantį „ES ir JAV privatumo skydą“. „Privatumo skydas“ yra kompaktiškas Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) susitarimas, kuriuo siekiama garantuoti, kad Jungtinėse Valstijose būtų laikomasi Europos duomenų apsaugos standartų.

Padedami „MailChimp“ įrankio galime analizuoti mūsų naujienlaiškių kampanijų našumą. Jei atidarote el. laišką, kuris buvo išsiųstas per „MailChimp“ įrankį, į el. paštą integruotas failas (vadinamasis žiniatinklio švyturys) prisijungia prie „MailChimp“ serverių JAV. Dėl to galima nustatyti, ar naujienlaiškio pranešimas buvo atidarytas ir kokias nuorodas gavėjas galėjo spustelėti. Tuo metu taip pat įrašoma techninė informacija (pvz., prieigos laikas, IP adresas, naršyklės tipas ir operacinė sistema). Šios informacijos negalima priskirti atitinkamam naujienlaiškio gavėjui. Jų vienintelis tikslas - atlikti informacinių biuletenių kampanijų statistinės analizės atlikimą. Tokių analizių rezultatai gali būti naudojami būsimiems informaciniams biuleteniams pritaikyti efektyviau atsižvelgiant į jų gavėjų interesus.

Jei nenorite leisti „MailChimp“ analizės, turite atsisakyti naujienlaiškio. Kiekviename naujienlaiškio pranešime pateikiame nuorodą, kaip tai padaryti. Be to, galite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos tiesiai svetainėje.

Duomenys tvarkomi remiantis jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. 1 p.). Bet kuriuo metu galite atšaukti bet kokį duotą sutikimą, atsisakydami naujienlaiškio. Tai nepažeidžia bet kokių duomenų tvarkymo operacijų, įvykusių prieš jūsų atšaukimą, teisėtumo.

Duomenis, laikomus pas mus naujienlaiškio užsiprenumeravimui, mes laikysime tol, kol atsisakysite naujienlaiškio ar naujienlaiškio paslaugų teikėjo prenumeratos ir ištrinsite iš naujienlaiškių platinimo sąrašo, kai atsisakysite naujienlaiškio. Duomenys, saugomi pas mus kitais tikslais, lieka nepaveikti.

Atšaukę naujienlaiškių platinimo sąrašo prenumeratą, mes ar naujienlaiškių paslaugų teikėjas galime išsaugoti jūsų el. pašto adresą juodajame sąraše, kad ateityje išvengtumėte siuntimo. Juodojo sąrašo duomenys naudojami tik šiam tikslui ir nėra sujungiami su kitais duomenimis. Tai tarnauja ir jūsų, ir mūsų interesui laikytis teisinių reikalavimų siunčiant naujienlaiškius (teisėtas interesas, kaip apibrėžta BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkte). Juodajame sąraše saugoma neterminuota.
Galite prieštarauti saugojimui, jei jūsų interesai nusveria teisėtą mūsų interesą. 
Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „MailChimp“ duomenų privatumo politiką: https://mailchimp.com/legal/terms/.
Sutarties duomenų tvarkymo sutarties vykdymas
Mes su „MailChimp“ pasirašėme vadinamąją „Duomenų tvarkymo sutartį“, kurioje įpareigojame „MailChimp“ įsipareigoti apsaugoti savo klientų duomenis ir nesidalinti jais su trečiosiomis šalimis.

8. Papildiniai ir įrankiai

YouTube su išplėsta duomenų apsaugos integracija

Mūsų svetainėje įterpiami „YouTube“ vaizdo įrašai. Svetainės operatorius yra „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

„YouTube“ naudojame išplėstiniu duomenų apsaugos režimu. Pasak „YouTube“, šis režimas užtikrina, kad „YouTube“ nesaugotų jokios informacijos apie šios svetainės lankytojus prieš jiems žiūrint vaizdo įrašą. Nepaisant to, tai nebūtinai reiškia, kad dėl išplėsto duomenų apsaugos režimo negalima atmesti duomenų bendrinimo su „YouTube“ partneriais. Pavyzdžiui, nepaisant to, ar žiūrite vaizdo įrašą, „YouTube“ visada užmegzs ryšį su „Google DoubleClick“ tinklu.

Kai tik pradėsite groti „YouTube“ vaizdo įrašą šioje svetainėje, bus užmegztas ryšys su „YouTube“ serveriais. Dėl to „YouTube“ serveriui bus pranešta, kuriame iš mūsų puslapių lankėtės. Jei lankydamiesi mūsų svetainėje esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, įgalinate „YouTube“ tiesiogiai paskirstyti naršymo modelius asmeniniam profiliui. Turite galimybę to išvengti, atsijungdami nuo „YouTube“ paskyros.

Be to, pradėjus leisti vaizdo įrašą, „YouTube“ galės įdėti įvairius slapukus į jūsų įrenginį. Šių slapukų pagalba „YouTube“ galės gauti informacijos apie mūsų svetainės lankytojus. Be kita ko, ši informacija bus naudojama kuriant vaizdo statistiką, siekiant pagerinti svetainės patogumą vartotojui ir užkirsti kelią bandymams sukčiauti. Šie slapukai liks jūsų įrenginyje, kol juos ištrinsite.

Tam tikromis aplinkybėmis, pradėjus leisti „YouTube“ vaizdo įrašą, gali būti įvykdytos papildomos duomenų apdorojimo operacijos, kurių mes negalime kontroliuoti.

„YouTube“ naudojimas grindžiamas mūsų pomėgiu patraukliai pateikti internetinį turinį. Vadovaujantis str. 6 sek. 1 lit. f BDAR, tai yra teisėtas interesas. Jei buvo paprašyta atitinkamo susitarimo, tvarkymas atliekamas tik remiantis 6 dalis 1 lit. BDAR; susitarimą galima bet kada atšaukti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip „YouTube“ tvarko vartotojo duomenis, ieškokite „YouTube“ duomenų privatumo politikoje: https://policies.google.com/privacy?hl=en.

Google žiniatinklio šriftai (vietinis įdėjimas)

Šioje svetainėje naudojami vadinamieji žiniatinklio šriftai, kuriuos teikia „Google“, kad būtų užtikrintas vienodas šriftų naudojimas šioje svetainėje. Šie „Google“ šriftai yra įdiegti vietoje, todėl ryšys su „Google“ serveriais nebus užmegztas kartu su šia programa.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ žiniatinklio šriftus, spustelėkite šią nuorodą: https://developers.google.com/fonts/faq ir skaitykite „Google“ duomenų privatumo deklaraciją: https://policies.google.com/privacy?hl=en.

Adobe Fonts (šriftai)

Siekiant užtikrinti vienodą tam tikrų šriftų vaizdavimą, šioje svetainėje naudojami „Adobe Fonts“ vadinami šriftai, kuriuos teikia „Adobe Systems Incorporated“, 345 Park Avenue, San Chosė, CA 95110-2704, JAV („Adobe“).

Kai pateksite į šios svetainės puslapius, jūsų naršyklė automatiškai įkels reikiamus šriftus tiesiai iš „Adobe“ svetainės, kad galėtų tinkamai juos rodyti savo įrenginyje. Todėl jūsų naršyklė užmegs ryšį su „Adobe“ serveriais JAV. Taigi „Adobe“ sužino, kad jūsų IP adresas buvo naudojamas norint pasiekti šią svetainę. Pagal „Adobe“ pateiktą informaciją, teikiant šriftus, jokie slapukai nebus saugomi.

„Adobe“ turi sertifikatą pagal ES ir JAV privatumo skydą. „Privatumo skydas“ yra kompaktiškas ratifikuotas Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos Sąjungos, siekiant užtikrinti atitiktį Europos duomenų apsaugos standartams. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite šią nuorodą: https://www.adobe.com/privacy/eudatatransfers.html.

Duomenys yra saugomi ir analizuojami remiantis 6 sek. 1 lit. f BDAR. Svetainės operatorius yra teisėtai suinteresuotas vienodu šrifto pateikimu operatoriaus svetainėje. Jei buvo gauta atitinkama sutikimo deklaracija (pvz., sutikimas dėl slapukų archyvavimo), duomenys bus tvarkomi išimtinai remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. BDAR. Bet koks toks sutikimas gali būti bet kada atšauktas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Adobe Fonts“, perskaitykite politiką: https://www.adobe.com/privacy/policies/adobe-fonts.html.

„Adobe“ duomenų privatumo deklaraciją galima peržiūrėti:https://www.adobe.com/privacy/policy.html.

Google Maps (žemėlapiai)

Per API ši svetainė naudoja žemėlapių paslaugą „Google Maps“. Teikėjas yra „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

Norint įgalinti „Google Maps“ funkcijų naudojimą, reikia išsaugoti jūsų IP adresą. Paprastai ši informacija yra perduodama į vieną iš „Google“ serverių JAV, kur ji yra archyvuojama. Šios svetainės operatorius nekontroliuoja duomenų perdavimo.

„Google Maps“ naudojame norėdami patraukliai pateikti savo internetinį turinį ir lengvai rasti mūsų svetainėje nurodytas vietas. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 sek. 1 lit. f BDAR. Jei buvo gauta atitinkama sutikimo deklaracija, duomenys bus tvarkomi išimtinai remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. BDAR. Ši sutikimo deklaracija gali būti bet kada atšaukta.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie vartotojo duomenų tvarkymą, peržiūrėkite „Google“ duomenų privatumo deklaraciją:https://policies.google.com/privacy?hl=en.

Google reCAPTCHA

Šioje svetainėje naudojame „Google reCAPTCHA“ (toliau - „reCAPTCHA“). Teikėjas yra „Google Ireland Limited“ („Google“), Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

„reCAPTCHA“ tikslas yra nustatyti, ar šioje svetainėje įvestus duomenis (pvz., informaciją, įvestą į kontaktinę formą) teikia žmogus ar automatinė programa. Norėdami tai nustatyti, „reCAPTCHA‘ analizuoja svetainės lankytojų elgesį, remdamasis įvairiais parametrais. Ši analizė suaktyvinama automatiškai, kai tik svetainės lankytojas patenka į svetainę. Atlikdamas šią analizę, reCAPTCHA įvertina įvairius duomenis (pvz., IP adresą, svetainės lankytojo svetainėje praleistą laiką ar vartotojo pradėtus žymeklio judesius). Tokios analizės metu stebimi duomenys persiunčiami „Google“.

„reCAPTCHA“ analizė vykdoma tik fone. Svetainės lankytojai nepraneša, kad atliekama analizė.

Duomenys yra saugomi ir analizuojami remiantis 6 sek. 1 lit. f GDPR. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą apsaugoti operatoriaus svetaines nuo piktnaudžiavimo automatizuoto šnipinėjimo ir nuo SPAM. Jei buvo gauta atitinkama sutikimo deklaracija (pvz., Sutikimas dėl slapukų archyvavimo), duomenys bus tvarkomi išimtinai remiantis 1 str. 6 sek. 1 lit. DGDPR. Bet koks toks sutikimas gali būti bet kada atšauktas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google reCAPTCHA“, žr. „Google“ duomenų privatumo deklaraciją ir naudojimo sąlygas šiose nuorodose:https://policies.google.com/privacy?hl=en and https://policies.google.com/terms?hl=en.

9. E-prekybos ir mokėjimo paslaugų teikėjai

Duomenų (klientų ir sutarties duomenų) tvarkymas

Mes renkame, tvarkome ir naudojame asmens duomenis tik tiek, kiek to reikia teisiniams santykiams (duomenų inventoriui) nustatyti, turinio organizavimui ar pakeitimui. Šie veiksmai atliekami remiantis 1999 m. 6 sek. 1 lit. b BDAR, leidžiantis apdoroti duomenis vykdant sutartį ar ikisutartinius veiksmus. Mes renkame, apdorojame ir naudojame asmeninius duomenis, susijusius su naudojimusi šia svetaine (naudojimo duomenis), tik tiek, kiek tai yra būtina, kad vartotojai galėtų naudotis paslaugomis ir jas apmokėti.

Surinkti kliento duomenys panaikinami įvykdžius užsakymą arba nutraukus verslo santykius. Tai nepažeidžia jokių įstatymų numatytų įgaliojimų saugoti.

Duomenų apdorojimas reklamos tikslais

Remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, duomenų valdytojas turi teisėtą interesą tvarkyti duomenis reklamos tikslais. Norėdami naudoti individualizuotą kliento požiūrį, mes taip pat pasiliekame teisę naudoti šį vardą, pavardę, gimimo datą, gatvę, pašto kodą, miestą ir įvardijamą dieną. Asmens duomenų saugojimo reklamos tikslais trukmė turi būti nustatoma pagal principą, ar saugojimas yra būtinas reklamos požiūriui. Mes laikomės duomenų ištrynimo principo vėliausiai dvejus metus po to, kai daugiau nebebus naudojama reklamai.

Savo ir trečiųjų šalių reklamos tikslais

Kai esate sudarę sutartį su mumis arba jums buvo atsiųsta reklaminė medžiaga, mes jus įtrauksime kaip esamą ar būsimą klientą. Tokiais atvejais mes apdorojame jūsų vardą, pavardę ir adresą, norėdami išsiųsti jums informaciją apie naujus produktus ir paslaugas. Mes pasiliekame teisę, atsižvelgdami į teisėtus interesus, perduoti jūsų pašto kontaktinius duomenis sutartiniams partneriams iš mūsų „Curaden“ įmonių grupės ir panašių produktų tiekėjams, kuriuos mes pasirinkome ypač atidžiai, kad ir jie galėtų jus informuoti apie jų produktus.

Reklama atitinkanti mūsų teisėtus interesus

Siekdami užtikrinti, kad gausite tik reklaminę informaciją, kuri tariamai domina jus, mes suskirstome jūsų klientų profilius į kategorijas ir papildome juos papildoma informacija. Šiuo tikslu naudojama tiek statistinė, tiek informacija apie jus asmeniškai (pvz., pagrindiniai jūsų kaip kliento profilio duomenys). Tikslas yra pateikti jums reklamą, kuri orientuota tik į jūsų faktinius ar tariamus poreikius, ir netrukdyti jūsų nedominančia reklama.

Reklaminio pašto apdorojimas

Reklaminius laiškus mūsų vardu tvarko paslaugų teikėjas, kuriam mes šiuo tikslu perduodame jūsų duomenis.

Duomenų perdavimas įvykdžius internetinių parduotuvių, mažmenininkų ir prekių siuntimo sutartis

Mes dalijamės asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis tik tuo atveju, jei to reikia kartu su sutarties tvarkymu; pavyzdžiui, įmonėms, kurioms patikėtas prekių gabenimas, arba finansų įstaigai, kuriai pavesta tvarkyti mokėjimus. Bet koks tolesnis duomenų perdavimas neįvyksta arba įvyksta tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutikote perduoti duomenis. Bet koks jūsų duomenų dalijimasis su trečiosiomis šalimis be jūsų aiškaus sutikimo, pavyzdžiui, reklamos tikslais, nebus vykdomas.

Duomenų tvarkymo pagrindas yra str. 6 sek. 1 lit. b BDAR, kuris leidžia apdoroti duomenis vykdant sutartį ar atliekant ikisutartinius veiksmus.

Duomenų perdavimas sudarant paslaugų ir skaitmeninio turinio sutartis

Mes dalijamės asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis tik tuo atveju, jei to reikia kartu su sutarties tvarkymu; pavyzdžiui, su finansų įstaiga, kuriai pavesta tvarkyti mokėjimus.

Bet koks tolesnis duomenų perdavimas neįvyksta arba įvyksta tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutikote perduoti duomenis. Bet koks jūsų duomenų dalijimasis su trečiosiomis šalimis be jūsų aiškaus sutikimo, pavyzdžiui, reklamos tikslais, nebus vykdomas.

Duomenų tvarkymo pagrindas yra str. 6 sek. 1 lit. b BDAR, kuris leidžia apdoroti duomenis vykdant sutartį ar atliekant ikisutartinius veiksmus.

PayPal

Be kitų galimybių, galime pasiūlyti mokėjimą per „PayPal“ šioje svetainėje. Šios mokėjimo apdorojimo paslaugos teikėjas yra „PayPal“ (Europa) S.à.r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas (toliau - „PayPal“).

Jei pasirinksite mokėjimą per „PayPal“, jūsų įvestą mokėjimo informaciją pasidalinsime su „PayPal“.

Teisinis jūsų duomenų dalijimosi su „PayPal“ pagrindas yra str. 6 sek. 1 lit. BDAR (sutikimas), taip pat str. 6 sek. 1 lit. b BDAR (apdorojimas sutarties įvykdymui). Jūs turite galimybę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis. Toks atšaukimas neturi jokios įtakos praeityje vykusių duomenų tvarkymo operacijų veiksmingumui.

Klarna

Be kitų galimybių, galime pasiūlyti atsiskaitymą per „Klarna“ paslaugas šioje svetainėje. Teikėjas yra AB „Klarna“, Sveavägen 46, 111 34 Stokholmas, Švedija (toliau - „Klarna“).

„Klarna“ siūlo platų mokėjimo būdų spektrą (pvz., mokėjimą išsimokėtinai). Jei turėtumėte nuspręsti mokėti per „Klarna“ („Klarna“ atsiskaitymas), „Klarna“ surinks iš jūsų asmens duomenis. Norėdami sužinoti apie specifiką, peržiūrėkite „Klarna“ duomenų apsaugos deklaraciją spustelėdami šią nuorodą: https://www.klarna.com/us/privacy-policy/.

„Klarna“ naudoja slapukus, kad optimizuotų „Klarna“ atsiskaitymo naudojimą. Atsiskaitymo optimizavimas yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 1 str. 6 sek. 1 lit. f BDAR. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima išsaugoti jūsų prietaise ir kurie nepažeidžia jūsų prietaiso. Informacija lieka jūsų įrenginyje, kol ją ištrinsite. Norėdami sužinoti daugiau apie „Klarna“ slapukų naudojimą, spustelėkite šią nuorodą: https://cdn.klarna.com/1.0/shared/content/policy/cookie/de_de/checkout.pdf.

Teisinis jūsų duomenų dalijimosi su „PayPal“ pagrindas yra str. 6 sek. 1 lit. BDAR (sutikimas), taip pat str. 6 sek. 1 lit. b BDAR (apdorojimas sutarties įvykdymui). Jūs turite galimybę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis. Toks atšaukimas neturi jokios įtakos praeityje vykusių duomenų tvarkymo operacijų veiksmingumui.

Instant transfer Sofort

Be kitų galimybių, šioje svetainėje galime pasiūlyti mokėjimo paslaugą, vadinamą „instant transfer Sofort“. Šios mokėjimo galimybės teikėjas yra „Sofort GmbH“, Theresienhöhe 12, 80339 Miunchenas, Vokietija (toliau - „Sofort GmbH“).

Padedant „instant transfer Sofort“ įrankiui, iš „Sofort GmbH“ gauname mokėjimo patvirtinimą realiuoju laiku, kuris leidžia mums nedelsiant pradėti vykdyti savo įsipareigojimus jums.

Pasirinkę „instant transfer Sofort“ mokėjimo parinktį, „Sofort GmbH“ turite išsiųsti PIN kodą ir galiojantį TAN, kuris leidžia įmonei prisijungti prie jūsų internetinės banko sąskaitos. Prisijungusi „Sofort GmbH“ patikrins jūsų sąskaitos likutį ir atliks banko pavedimą mums, naudodama jūsų pateiktą TAN. Vėliau įmonė mums nedelsdama siunčia operacijos patvirtinimą. „Sofort GmbH“ prisijungus, sistema taip pat automatiškai patikrins jūsų pajamas ir patikrins jūsų iš anksto patvirtintos overdrafto kredito linijos kredito limitą ir kitų sąskaitų buvimą kartu su jų likučiais.

Kartu su PIN ir TAN numeriais sistema taip pat perduoda jūsų įvestą mokėjimo informaciją kartu su asmens duomenimis „Sofort GmbH“. Jūsų asmens duomenis sudaro jūsų vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris (-iai), el. pašto adresas, IP adresas, taip pat visi kiti duomenys, reikalingi mokėjimo operacijai apdoroti. Šie duomenys turi būti perduodami tam, kad galėtumėte visiškai tiksliai nustatyti savo tapatybę ir užkirsti kelią bandymams sukčiauti.

Teisinis pagrindas dalytis jūsų informacija su „Sofort GmbH“ yra Art. 6 sek. 1 lit. BDAR (sutikimas), taip pat str. 6 sek. 1 lit. b BDAR (apdorojimas sutarties įvykdymui). Jūs turite galimybę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis. Toks atšaukimas neturi jokios įtakos praeityje vykusių duomenų tvarkymo operacijų veiksmingumui.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie mokėjimus, atliktus naudojant tiesioginio pervedimo parinktį, spustelėkite šias nuorodas:https://www.sofort.de/datenschutz.html and https://www.klarna.com/sofort/.

Paydirekt

Be kitų galimybių, mes galime pasiūlyti mokėjimą per „Paydirekt“ šioje svetainėje. Šios mokėjimo paslaugos teikėjas yra „Paydirekt GmbH“, Hamburger Allee 26-28, 60486 Frankfurtas prie Maino, Vokietija (toliau - „Paydirekt“).

Kai atliekate mokėjimą per „Paydirekt“, „Paydirekt“ renka operacijų duomenis ir perduoda duomenis bankui, kuriame esate užsiregistravę „Paydirekt“. Be informacijos, reikalingos pačiai mokėjimo operacijai, „Paydirekt“ renka kitus duomenis, susijusius su jūsų operacijos apdorojimu, pvz., pristatymo adresą ar atskiras prekes krepšelyje.

Vėliau „Paydirekt“ patvirtina operaciją naudodamasis autentifikavimo procesu, kuris šiuo tikslu buvo archyvuotas banke. Tada jūsų mokėjimo suma bus pervesta į mūsų sąskaitą iš jūsų sąskaitos. Mes neturime jokios prieigos prie jūsų paskyros informacijos; kaip ir neturi prieigos trečiosios šalys.

Jūsų duomenys perduodami „Paydirekt“ remiantis Art. 6 sek. 1 lit. a BDAR (sutikimas) ir 6 sek. 1 lit. b BDAR (duomenų apdorojimas, siekiant įvykdyti kontaktą). Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Bet koks atšaukimas turi būti veiksmingas ir neturi įtakos praeities duomenų apdorojimo operacijų veiksmingumui.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokėjimą per „Paydirekt“, peržiūrėkite „Paydirekt“ bendrąsias sąlygas ir duomenų apsaugos nuostatas, spustelėdami šią nuorodą:https://www.paydirekt.de/agb/index.html.

Cookie Declaration