Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Internetinės parduotuvės bendrosios verslo sąlygos

 1. Taikymas
 2. Registracija
 3. Sutarties sudarymas
 4. Kainos
 5. Paėmimas iš verslo vykdymo vietos
 6. Pristatymas, pristatymo išlaidos
 7. Skaitmeninio turinio ir programinės įrangos licencijų naudojimo teisių suteikimas
 8. Nuosavybės rezervavimas, sutarties nutraukimas
 9. Sutarties įsigaliojimas ir sutarties nutraukimas, prenumeratos atveju
 10. Terminas ir apmokėjimas
 11. Įstatymų nustatyta atšaukimo teisė Curaden/Curaprox prekėms
 12. Garantija ir atsakomybė
 13. Adresai
 14. Privatumas, autorinės teisės, prekių ženklai

Versija: 2020 m. Balandžio 27 d
 

1) Taikymas

Šios bendrosios verslo sąlygos, pakeitus tai, ką reikia keisti, taikomas skaitmeninio turinio, programinės įrangos licencijų ar kuponų teikimo sutartims, nebent būtų aiškiai susitarta kitaip. Teikdamas programinės įrangos licencijas, pardavėjas privalo pateikti licencijos prieigą, leidžiančią naudoti parduodamą programinę įrangą. Klientas neįgyja jokių intelektinės nuosavybės teisių į programinę įrangą. Kalbant apie programinės įrangos charakteristikas, atitinkamas produkto aprašymas yra patikimas.

Šis BVS taikomas, mutatis mutandis, taikomas skaitmeninio turinio, programinės įrangos licencijų ar kuponų teikimo sutartims, nebent būtų aiškiai susitarta kitaip. Teikdamas programinės įrangos licencijas, pardavėjas privalo pateikti licencijos raktą, leidžiantį naudoti parduodamą programinę įrangą. Klientas neįgyja jokių intelektinės nuosavybės teisių į programinę įrangą. Kalbant apie programinės įrangos charakteristikas, atitinkamas produkto aprašymas yra patikimas. Šis BVS taikomas sutartims dėl produktų (prekių ar paslaugų), teikiamų vienkartinio pristatymo arba nuolatinio tiekimo forma („prenumeratos sutartis“). Prenumeratos sutarties atveju Curaprox/Curaden įsipareigoja tiekti reikiamą produktą per visą sutartą sutarties galiojimo laiką.

Retkarčiais privatumo pranešimas arba dabartinis internetinės parduotuvės BVS gali būti pritaikyti, papildyti ar modifikuoti. Kiekvieną kartą, kai pasiekiate ar lankotės svetainėje, autoritetinga yra tuo metu prieinama svetainės versija. Reguliariai apsilankykite šiame puslapyje ir peržiūrėkite naujausias taisykles. Mes informuosime jus apie bet kokius esminius šio privatumo pranešimo pakeitimus, pateikdami pranešimą savo svetainėje ir (arba) programose mobiliesiems, taip pat atnaujintą pranešimo apie privatumą versiją. Jei nesutinkate su pakeistomis taisyklėmis, praneškite mums apie savo prieštaravimą, atsiųsdami el. laišką adresu info@curaprox.lt ir ištrinkite savo vartotojo profilį, jei jį sukūrėte, iki pasikeitimų įsigaliojimo datos. 

Neatšaukus jūsų vartotojo profilis ir toliau bus rodomas pagal naujas taisykles net ir įsigaliojus pakeitimams.

„Vartotojas“ šiame BVS reiškia bet kurį asmenį, kuris sudaro teisiškai įpareigojančius sandorius tikslais, kurie pirmiausia nėra komerciniai ir (arba) nepriklausomi verslo veiklai. „Verslas“ šiame BVS reiškia fizinį ar juridinį asmenį arba partnerystę, turinčią juridinio asmens statusą, kuris vykdo teisiškai įpareigojantį sandorį vykdydamas komercinę ar savarankišką verslo veiklą.

Užsakymai ir pristatymai galimi tik Lietuvoje. Užsakymus gali pateikti tik Klientai, kuriems yra mažiausiai 18 metų arba yra gavę savo teisėto atstovo parašą.

Taikomos tik šios bendrosios verslo sąlygos. Curaprox/Curaden nepripažins jokių Kliento verslo sąlygų, kurios prieštarauja ir (arba) skiriasi nuo šių Verslo sąlygų, nebent Curaprox/Curaden konkrečiu atveju aiškiai raštu sutinka su tokiomis sąlygomis.

2) Registracija

Kiekvieną kartą užsakant prekes, reikia užsiregistruoti kaip klientui ir (arba) sukurti vartotojo profilį Curaprox/ Curaden. Draudžiama registruotis keliais skirtingais vardais, pavardėmis ar adresais.

Curaprox/Curaden gali bet kada atšaukti savo leidimą nenurodydami priežasčių. Tokiu atveju Curaprox/Curaden turi teisę nedelsiant užblokuoti ir ištrinti vartotoją ir susijusį slaptažodį.
 

3) Sutarties sudarymas

Curaprox/Curaden produktų asortimento pristatymas internetinėje parduotuvėje nėra pasiūlymas sudaryti pirkimo sutartį su Klientu. Tai nėra privaloma.

Paspaudęs mygtuką „Pirkti dabar“, Klientas pateikia įpareigojantį pasiūlymą pirkti.

Pateikdamas Curaprox/Curaden užsakymą internete (internetinėje parduotuvėje), el. paštu, telefonu, faksu ar kitu ryšio kanalu, Klientas pateikia pasiūlymą sudaryti įpareigojančią pirkimo sutartį su Curaprox/Curaden. Klientas gaus patvirtinimą apie užsakymo gavimą („Užsakymo gavimo patvirtinimas“). Šis patvirtinimas nėra pasiūlymo priėmimas, jis tik informuoja Klientą, kad Curaprox/Curaden gavo užsakymą. Curaprox/Curaden informuos Klientą apie bet kokios informacijos apie produktų asortimentą klaidas svetainėje ir prireikus pateiks Klientui atitinkamą pasiūlymą.

Sutartis sudaroma, kai Curaprox/Curaden aiškiai priima Kliento pasiūlymą („Užsakymo patvirtinimas“) arba kai Curaprox/Curaden išsiunčia Klientui užsakytą produktą.

Curaprox/Curaden priėmimas priklauso nuo užsakymo teisėtumo ir galimybės užsisakyti prekes ar paslaugas. Jei Curaprox/Curaden negali priimti kliento užsakymo, užuot priėmęs užsakymą, klientas gaus pranešimą apie nepasiekiamumą. Produktai, kurių negalima pristatyti laikinai, bus rezervuoti Klientui, o Kliento užsakymas liks galiojantis.
 

4) Kainos

Prekių ir paslaugų pirkimui ir užsakymui taikomos kainos, galiojančios pirkimo ir užsakymo pateikimo metu eurais (EUR). Mes pasiliekame teisę keisti kainas.

Galimi kainos pokyčiai, tad tokiu atveju bus taikoma kaina, galiojanti užsakymo pateikimo metu.

Į visas kainas įskaičiuotas Lietuvos pridėtinės vertės mokestis (PVM) pagal teisėtą tarifą ir, kai taikoma, išankstinis perdirbimo mokestis.

Į kainas neįskaičiuotos papildomos transportavimo išlaidos (atsirandančios tarp Curaprox/Curaden ir Kliento).

5) Paėmimas iš verslo vykdymo vietos

Iš anksto susitarus telefonu, klientas gali atsiimti gaminį iš sutartos Curaprox/Curaden verslo vykdymo vietos.

Prekių atsiėmimo atveju sutartis su Curaprox/Curaden sudaroma tada, kai Curaprox/Curaden aiškiai priima Kliento pasiūlymą („Užsakymo patvirtinimas“) arba kai Curaprox/Curaden perduoda produktą Klientui.

6) Pristatymas, pristatymo išlaidos

Curaprox/Curaden pristato užsakytas prekes kiek įmanoma greičiau Kliento nurodytu adresu užsakyme arba (jei mokėjimo metodu pasirinkta PayPal) PayPal įraše nurodytu adresu. Curaprox/Curaden turi teisę tiekti prekes ar teikti paslaugas daugiau nei viena dalimi (per kelis kartus) tiek, kiek tai pagrįsta klientui. Kiekvieną kartą, kai Curaprox/Curaden pristato siuntas keliomis dalimis (per kelis kartus), Curaprox/Curaden prisiima papildomas pašto išlaidas.

Pristatymas atliekamas atsižvelgiant į konkrečiu atveju nurodytas transportavimo išlaidas.

Pristatymo laikas Lietuvoje paprastai yra nuo 1 iki 3 darbo dienų. Pateikta informacija apie numatomą pristatymo laiką nėra įpareigojanti.

Skaitmeninis turinys, kuponai ir programinės įrangos licencijos raktai Klientui pateikiami tik elektroniniu būdu (i) atsisiunčiant arba (ii) arba el. paštu, pasirinkus Curaprox/Curaden.

7) Skaitmeninio turinio ir programinės įrangos licencijų naudojimo teisių suteikimas

Jei Curaprox/Curaden internetinės parduotuvės turinio aprašyme nenurodyta kitaip, Curaprox/ Curaden suteikia Klientui neišimtinę teisę, ribotą laiko ir erdvės, naudoti turinį, kuris yra prieinamas privatiems ir (arba) verslo tikslams.

Programinės įrangos licencijos rakto pristatymas suteikia klientui teisę naudoti programinę įrangą ir (arba) turinį, nurodytą atitinkamame produkto aprašyme ir licencijos nuostatose, kaip aprašyta.

Bet koks turinio perdavimas trečiosioms šalims arba kopijų darymas tretiesiems asmenims, nepatenkantis į šių BVS ir (arba) licencijos nuostatų taikymo sritį, yra draudžiamas be pardavėjo sutikimo perduoti licenciją pagal sutartį trečiosioms šalims.

Tokiu būdu suteikta teisė įsigalioja tik tada, kai Klientas sumokės visą numatytą sutarties mokestį.
 

8) Nuosavybės rezervavimas, sutarties nutraukimas

Curaprox/Curaden pasilieka nuosavybės teisę į visas pristatytas prekes iki pilno apmokėjimo.

Jei Klientas pažeidžia sutartį, ypač nevykdydamas mokėjimo įsipareigojimų, nepaisant to, kad gavo Curaprox/Curaden priminimą, Curaprox/Curaden gali nutraukti sutartį, nustačiusi pagrįstą lengvatinį laikotarpį, ir reikalauti grąžinti prekes, kurioms Curaprox/Curaden vis dar išlaiko nuosavybės teisę. Curaprox/Curaden prekių surinkimas ar areštas reiškia sutarties nutraukimą. Visas patirtas transportavimo išlaidas apmoka Klientas. Curaprox/Curaden yra įgaliota parduoti prekes po to, kai jos bus surinktos.

Curaprox/Curaden pasilieka teisę susilaikyti nuo sutarties sudarymo, jei kredito patikrinimo rezultatas yra neigiamas.
 

9) Sutarties įsigaliojimas ir sutarties nutraukimas, prenumeratos atveju

Prenumeratos sutartys yra neterminuotos, tačiau sudaromos bent jau minimaliam įsigaliojimo laikotarpiui, nurodytam atitinkamame produkto aprašyme Curaprox/Curaden internetinėje parduotuvėje. Prenumeratos sutartis gali būti nutraukta bet kuriuo metu per minimalų įsigaliojimo laikotarpį, įsigaliojusį pasibaigus minimaliam įsigaliojusiam laikotarpiui, arba pasibaigus minimaliam įsigaliojimo laikotarpiui, bet kuriuo metu apie tai pranešant 14 dienų pranešimo laišku arba faksu/el. paštu 13 punkte nurodytu adresu.

Tai, kas išdėstyta anksčiau, nepažeidžia ypatingo nutraukimo dėl svarbių priežasčių. Tinkama priežastis laikoma egzistuojančia, jei sutartinių santykių tęsimas iki sutartos sutarties nutraukimo dienos arba iki įspėjimo laikotarpio pabaigos negali būti laikomas nutraukiančiai šaliai pagrįsta atsižvelgiant į konkretaus atvejo aplinkybes, įvertinus abiejų šalių interesus.
 

10) Terminas ir apmokėjimas

Užsakymo metu Curaprox/Curaden priima tik Klientui parodytus mokėjimo būdus (internetinėje parduotuvėje). Curaprox/Curaden pasilieka teisę raštu susitarti su savo klientais dėl kitų nei šiame skyriuje paminėtų mokėjimo būdų.

Norėdami apdoroti mokėjimus per internetinę parduotuvę, Curaprox/Curaden naudoja „Mollie B.V.“ mokėjimo sprendimą „Mollie“, siekdama leisti Klientui saugiai ir patikimai atsiskaityti kreditine kortele ar galimomis alternatyviomis mokėjimo priemonėmis.

Jei mokėjimas atliekamas naudojant „PayPal“ numatytą mokėjimo būdą, mokėjimą apdoroja mokėjimo paslaugų teikėjas „PayPal (Europe) Sàrl“. et Cie, SCA, 22–24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas (toliau - „PayPal“), laikantis „PayPal“ naudojimo sąlygų, kurias galite rasti adresu https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua / useragreement-full arba - tuo atveju, jei Klientas neturi „PayPal“ paskyros - laikydamiesi mokėjimo sąlygų be „PayPal“ paskyros, prieinamos adresu https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacywax- pilnas.

Pirkimo kaina ir visos transportavimo išlaidos yra mokamos ir mokėtinos sudarant sutartį, atsižvelgiant į 3 dalį. Jei susitariama iš anksto grynaisiais pinigais banko pavedimu, mokėjimas turi būti atliktas ir turi būti sumokėtas iškart po sutarties sudarymo, nebent šalys susitarė dėl vėlesnės datos.

Curaprox/Curaden gali reikalauti nenurodydama jokių priežasčių atsiskaityti iš anksto grynaisiais. Užsakymas bus apdorotas gavus apmokėjimą.

Jei Klientas neatlieka mokėjimo, Curaprox/Curaden turi teisę imti fiksuoto dydžio priminimo mokestį, nurodytą užsakymo procese. Tai, kas išdėstyta, nepažeidžia Curaprox/Curaden teisės reikalauti papildomos kompensacijos, visų pirma už skolų vykdymo per išieškojimo agentūrą ar advokatą išlaidas.

Curaprox/Curaden internetinės parduotuvės kuponai turi būti išpirkti prieš užbaigiant užsakymo procesą ir vėliau nebus leidžiama atskaityti.

Kuponus galima išpirkti tik kupone nurodytomis sąlygomis ir kupone nurodytoms produktų grupėms. Tam tikri produktai gali būti neįtraukti į kuponų kampaniją.

Kuponai ar teisiškai leistinos nuolaidos (pvz., nuolaida kiekiui) negali būti kaupiamos individualiam užsakymui. Kuponų negalima išpirkti grynaisiais.

Kuponą galima pervesti. Curaprox/Curaden gali veiksmingai vykdyti savo įsipareigojimus, vykdydama konkursą kiekvienam kupono turėtojui, kuris jį išperkia internetinėje parduotuvėje.
 

11) Įstatymų nustatyta atšaukimo teisė Curaden/Curaprox prekėms

Informacija apie atšaukimo teisę:

Jūs turite teisę per 14 dienų atšaukti šią sutartį nenurodydami jokių priežasčių. Panaikinimo laikotarpis yra 14 dienų nuo tos dienos, kai jūs arba jūsų paskirta trečioji šalis (bet kuri nėra vežėjas) perėmė paskutinę prekę.

Norėdami pasinaudoti atšaukimo teise, turite mums apie tai pranešti (Curaden Slovenija d.o.o, Perhavčeva ulica 36, ​​SI-2000 Maribor, telefonas +386 2 460 53 42, faksas +386 2 460 53 43, el. paštas: info@curaprox.lt apie savo sprendimą atšaukti sutartį, atsiųsdami mums vienareikšmišką deklaraciją (pvz., paštu, faksu ar el. paštu). Jei norite, galite naudoti pridėtą atšaukimo formą, tačiau to nereikia.

Taip pat galite užpildyti ir pateikti atšaukimo formą ar kitą vienareikšmišką deklaraciją internete naudodamiesi mūsų svetainėje esančia kontaktine forma. Jei pateiksite pranešimą apie atšaukimą internetu, mes be nepagrįsto delsimo išsiųsime patvirtinimą apie gavimą (pvz., el. paštu). Laikoma, kad atšaukimo laikotarpis įvyko, jei išsiųsite pranešimą apie atšaukimą dar nepasibaigus šiam laikotarpiui.

Atšaukimo pasekmės

Jei atšaukiate šią sutartį, mes turime grąžinti visus iš jūsų gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus visas papildomas išlaidas, patirtas dėl to, kad pasirinkote pristatymo būdą, o ne mūsų siūlomą pigiausią standartinį pristatymą), be nepagrįsto vėlavimo ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai gavome jūsų pranešimą apie šios sutarties atšaukimą. Lėšų grąžinimas bus apdorojamas tuo pačiu mokėjimo metodu, kurį naudojote atlikdami pradinę operaciją, nebent su jumis būtų aiškiai susitarta kitaip. Mes negrąžiname jokių mokesčių už grąžinimą. Mes galime sustabdyti pinigų grąžinimą, kol negavome prekių, arba jūs pateiksite mums įrodymą, kad grąžinote prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Jūs privalote nedelsdami grąžinti arba perduoti visas prekes mums, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte mums apie šios sutarties atšaukimą.

Pirmiau nurodytas reikalavimas laikomas įvykdytu, jei grąžinate prekes nepasibaigus 14 dienų laikotarpiui. Mes prisiimsime grąžinimo siuntimo išlaidas, jei jūs naudosite mūsų pateiktą grąžinimo siuntimo etiketę, kurią gabenate iš šalies, kurioje jums buvo pristatytas, kitaip turėsite sumokėti grąžinimo siuntimo išlaidas. Privalote padengti bet kokį prekės vertės nusidėvėjimą tik tuo atveju, jei nusidėvėjimas priskirtinas jūsų netinkamam prekių tvarkymui nagrinėjant jų būklę, savybes ir funkcijas.

Atšaukimo forma

(Jei norite atšaukti sutartį, užpildykite šią formą ir grąžinkite ją mums)

Curaden Slovenija d.o.o.
Perhavčeva ulica 36
SI-2000 „Maribor“
Telefonas +386 2 460 53 42
Faksas +386 2 460 53 43
paštas: info@curaprox.lt:

Aš/mes (*) atšaukiame mano/mūsų (*) sudarytą sutartį įsigyti šias prekes (*)/:

- užsakyta (*)/gauta (*)
- kliento (-ų) vardas (-ai), pavardė (-ės)
- kliento (-ų) adresas
- data
(*) Išbraukti, jei reikia

Teisė atšaukti sutartį baigiasi anksčiau laiko, kai sutartys taikomos užplombuotoms prekėms, kurios po pristatymo buvo neužklijuotos ir dėl higienos priežasčių netinkamos grąžinti, Prekių, kurios buvo pagamintos pagal užsakymą, specialiai klientui, arba pritaikytos asmeniniams kliento poreikiams, pristatymai. Klientas be išimties privalo pristatyti ir sumokėti už visus komponentus be išimties. Farmacijos produktų pristatymas nėra grąžinamas;

Pranešimo pabaiga

12) Garantija ir atsakomybė

Jei pristatytos prekės yra defektyvios perleidimo metu (pvz., gamybos defektai), arba neteisingo pristatymo atveju, Klientas turi išimtinę teisę į vėlesnį taisymą ar keitimą (pakeitimą). Jei pakeitimas netenkina, Klientas turi teisę atšaukti pirkinį. Pretenzija netenka galios, jei Klientas per 14 dienų nuo prekių gavimo elektroniniu paštu info@curaprox.lt, telefonu, faksu ar paštu nepraneša Curaprox/Curaden apie defektą ar netinkamą pristatymą.

Curaprox/Curaden atsakomybei taikomos galiojančios įstatymų nuostatos. Curaprox/Curaden atsakomybė netaikoma i) įprasto aplaidumo, ii) netiesioginės ir netiesioginės žalos bei prarasto pelno, iii) nerealizuotų santaupų, iv) nuostolių dėl pavėluoto pristatymo ir v) bet kokie Curaprox/ Curaden pavaduotojų veiksmai ar neveikimas, grindžiami sutartimi ar civilinės teisės pažeidimu.

Be to, Curaprox/ Curaden neatsako už nuostolius ar žalą dėl bet kurios iš šių priežasčių:

 • produktų laikymas, konfigūravimas ar naudojimas netinkamu, prieštaraujančiu sutarčiai ar neteisėtu būdu;
 • naudoti nesuderinamas atsargines dalis ar priedus (pvz., maitinimo šaltinį);
 • Kliento ar trečiosios šalies neatliktas aptarnavimas ir (arba) netinkamas produktų modifikavimas ar taisymas;
 • oficialūs įsakymai ar nenugalimos jėgos atvejai, ypač dėl stichinių nelaimių, drėgmės, kritimų ir smūgių ir pan., kurių Curaprox/Curaden negali kontroliuoti.

Bet kuris paslaugų tiekėjas, pasamdytas tiekti prekes ar teikti paslaugas, atsako už visus atsiradusius trūkumus, uždelstą vykdymą ir nuostolius ar žalą, atsirandančius dėl paslaugų teikėjo veiklos.

Curaprox/Curaden neatsako už netinkamus reklaminės medžiagos kopijas, duomenų klaidas internetinėje parduotuvėje, neteisingas kainų etiketes, klaidas produktų iliustracijose, nuotraukose, aprašymuose ar kituose tekstuose, pvz., kuponų ar nuolaidų kampanijose, arba pavėluotą ar praleistą pristatymą.
 

13) Adresai

Siūlytojas ir sutarties partneris už pasiūlymus šioje svetainėje:

Curaden Slovenija, d.o.o.
Direktorica Tadeja Osvald
Perhavčeva ulica 36
SI-2000 Maribor

info@curaprox.lt
www.curaden.com

14) Privatumas, autorinės teisės, prekių ženklai 

Privatumo pranešimas yra neatskiriama šių BVS dalis. Priimdamas šiuos BVS, Klientas taip pat sutinka su Privatumo pranešimu.

Visos teisės į [atitinkamų produktų] prekių ženklus, atvaizdus ir autorių teises priklauso Curaprox /Curaden arba jos partneriams. Duomenų, vaizdų ir PDF failų atsisiuntimas, saugojimas, kopijavimas, spausdinimas net ir ištraukose yra draudžiamas be raštiško Curaprox/Curaden sutikimo. Visos teisės saugomos. Kliento bet koks naudojimas kitiems nei atitinkamo produkto naudojimo tikslams yra draudžiamas.