Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Hydrosonic pro

Profesionali dantų priežiūra

Su Hydrosonic pro jūs gaunate tą profesionalaus išvalymo jausmą kiekvieną kartą valantis - net su breketais, implantais, jautriomis dantenomis... Ir tomis sunkiai pasiekiamomis dėmėmis.

Septyni skirtingi valymo lygiai: atraskite savo mėgstamą... Mėgaukitės puikiu dantų išvalymu

Galinga baterija: daugiau nei 60 minučių iš vieno USB įkrovimo

Trys inovatyvios šepetėlių galvutės: galinga, jautri ir pavienė

Tobulas valymas: net ir sunkiai pasiekiamose vietose... Curacurve® dėka - mažas pokytis, didelis skirtumas

Burnos priežiūra tarsi meno kūrinys

Dantų valymas dar niekada nebuvo toks preciziškas. Single, ypač maža šepetėlio galvutė puikiausiai tinka kiekvieno atskiro danties ir dantenų valymui. Dabar galite valyti tarp dantų ir breketų, fiksatorių ar laikiklių – puikiai ir be pastangų. Šveicariška šepetėlio galvutės technologija yra geriausia.

Tos šepečių galvutės patenka visur

Šepetėlio galvutės dizainas, kuris tarsi niekuo neišskirtinis. Itin smulkūs, švelnūs Curen® plaušeliai - vietoj įprastų nailoninių - apgaubia kiekvieną dantį efektyvesniam valymui. Ir todėl, kad šepetėlio galvutė yra tokia maža... Visos sritys aplink visus dantis yra lengvai pasiekiamos.

Koks jūsų lygis? Pasirinkite iš 7

Nuo 44 000 iki 84 000 nuostabiai švelnių šepetėlio judesių per minutę. The Hydrosonic pro elektrinis dantų šepetėlis suteikia jums tą profesionalaus išvalymo jausmą. Pasirinkite savo valymo lygį ir tiesiog valykitės.

60 minučių veikimo laiko iš vieno pakrovimo

Iki 30+ valymų. Taip tikrai. Ir galia išlieka lygiai tokia pati per visą įkrovą. Ir savaime suprantama, kad galite įkrauti per USB. Ko dar reikėtų tikitės?

Mažas pakrypimas, didelis skirtumas

Curacurve® yra tik 10 arba 15 laipsnių pakrypęs šepetėlis. Bet to pakankama skirtumui sukurti. Dabar galite lengvai išvalyti sudėtingas sritis - priekinių dantų užpakalinę dalį, už krūminių dantų ir kandžių. Tai nutinka, kai dantų specialistai projektuoja dantų produktus.

Hydrosonic atostogoms

Tai kelionės rinkinys. Lengvas, kompaktiškas, praktiškas. Visada galėsite taip prižiūrėti burną, kaip nusipelnėte. Dabar Hydrosonic pro nereiks niekada jūsų palikti.

Burnos sveikata vieno mygtuko paspaudimu

Mes ilgą laiką ignoravome elektrinius dantų šepetėlius. Kaip ir Curaprox ekspertas prof.Dr. med. dent. Ueli P. Saxer. Ir tuomet mes visi supratome Hydrosonic pro nuo to laiko tapo išskirtiniu produktu.

PROFESIONALAUS DANTŲ VALYMO VIDEO

German Design Award 2021

Laimėtojas kategorijoje „Excellent Product Design Medical Rehabilitation and Health care“

Ypatingas dantų šepetėlio galvutės dizainas supaprastina dantų priežiūrą net ir esant sudėtingoms dantų padėtims ar nešiojant breketus.

Šepetėlio galvutė kiekvienam atvejui

Hydrosonic pro elektrinis dantų šepetėlis turi tris novatoriškas galvutes - galingą, jautrią ir pavienę - sukurtas ir pagamintas Šveicarijoje. Kuri yra jums skirtoji?

Enzycal

Švelnus,
minkštas, efektyvus.
Galima naudoti su
sonic dantų šepetėliu.

Sužinokite daugiau Pirkti

CS single

Kiekvieną dantį atskirai

Sužinokite daugiau Pirkti

Implantai

Nes jie verti išskirtinės priežiūros

Sužinokite daugiau Pirkti