Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Čiulptukas

Nuramina ir atpalaiduoja kūdikius

Ir tėvus. Kadangi šis čiulptukas palaiko normalų dantų, gomurio ir žandikaulio taisyklingą vystymąsi. Be toksinų ir visiškai nekenksmingas jūsų mažyliui.

Nuramina jūsų mažąjį gražuolį

Čiulptuko privalumai... Be nepageidaujamų pasekmių, tokių kaip netaisyklingas sąkandis

Užtikrina optimalų kvėpavimą per nosį - geram atsipalaidavimui ir ramiam miegui

Biofunkcinis: sukurtas veikti anatomiškai - natūraliai skatina gomurio ir žandikaulio vystymąsi

Atsipalaidavęs kūdikis

Speciali, minkšta silikoninė membrana sukuria tokį patį malonų pojūtį, kaip ir natūralus mamos spenelis. Šis pažįstamas jausmas palaiko natūralų rijimo refleksą.

Padeda išvengti netaisyklingo sąkandžio

Kitaip nei įprasti čiulptukai, šis čiulptukas turi plokščią galiuką. Tai suteikia gomuriui erdvės, kad jis neįgautų nenormalios, aukštai išlenktos formos. Plokščias galiukas taip pat apsaugo nuo atviro sukandimo. Šis čiulptukas užkerta kelią vakuumo susidarymui burnoje... Tokiu būdu apsaugodamas nuo netaisyklingo sąkandžio ir palaikydamas optimalų kvėpavimą - pro nosį, ne per burną.

Palaiko normalų gomurio ir žandikaulio vystymąsi

Šoniniai sparneliai nukreipia žindymo galią į žandikaulį, o ne į gomurį... Tokiu būdu užtikrina, kad danties lankas formuotųsi gražios, išlenktos formos. Čiulptuką sukūrė dantų mokslų daktaras Dr. Herbert Pick, kurį įkvėpė tai padaryti, kai jo sūnui išsivystė kryžminis sąkandis. „Tik 20% žandikaulio apsigimimų yra genetiniai“, - teigia dr. Pick.

Skatina taisyklingą kvėpavimą

Kai gomurys auga taip, kaip turėtų - ir neįgauna nenormalios, aukšto lanko formos - tai skatina kvėpavimą per nosį. Taigi čiulptukas padeda išvengti kvėpavimo problemų, taigi ir miego bei koncentracijos problemų.

Geriausias čiulptukas pasaulyje...

... yra krūtis. Motina gamta visada žino geriausiai. Curaprox čiulptukas sukuria tokį patį malonų pojūtį kaip ir natūralus mamos spenelis ir palaiko natūralų rijimo refleksą.

Sveika burnytė nuo pat pirmųjų dienų

Curaprox Baby produktai veikia harmoningai kartu su natūraliu jūsų kūdikio vystymusi... Nedarydami jokios žalos jų vystymuisi. Visi kūdikių produktai yra „biologiškai funkcionalūs“ - sukurti natūraliai palaikyti augimą.

„Mano kūdikis čiulptuką mėgsta pernelyg stipriai“

Nepanašus į tradicinį, plokščias Curaprox čiulptuko galiukas sumaniai nukreipia žindymo jėgą į žandikaulį, o ne į gomurį... Visais būdais skatindamas sveiką vystymąsi. Taigi, jei jūsų mažyliui tikrai reikia ilgiau žįsti... Tiesiog nesijaudinkite.

Kodėl kryžminis ir atviras sukandimas yra tokie blogi?

Jie skatina kvėpavimą per burną, o tai gali sukelti tokių problemų kaip miego sutrikimas ir koncentracijos stoka. O netaisyklingo sąkandžio taisymas vaikui augant yra ta problema, kurios galite tiesiog išvengti. Kai dantys auga taisyklingai, vaikas kvėpuoja per nosį, o tai yra sveikiausias vystymasis.

Ar Curaprox čiulptukas pradeda veikti iškart?

Taip. Jis pradeda palaikyti taisyklingą vystymąsi – net keliais būdais - iš karto. Odontologijos mokslų daktaras Herbert Pick, sukūręs čiulptuką Curaprox, įspėja, kad pusei vaikų, čiulpiančių įprastus čiulptukus, išsivysto kryžminis arba atviras sukandimas. Pasirinkite tai, kas sukuria skirtumą.

Kūdikių dantų šepetėlis

Smagus, švelnus, efektyvus
– nuo pat pirmojo dantuko

Sužinokite daugiau Pirkti

Kūdikiai

Čiulptukai:
išsamus gidas

Sužinokite daugiau