Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Kramtukas

Trigubas
džiaugsmas

Tai nėra tiesiog kramtukas. Barškėjimas pojūčiams pažadinti... Jaudinančios tekstūros, skatinančios jutimo ir motorikos įgūdžius... Integruotas dantų šepetėlis. Smagus, smagus, smagus.

Nuima besikalančių dantukų skausmą

Tikra žaidimų aikštelė pojūčiams skatinti

Paruošia mažylį būsimam dantų valymui

Galima rinktis iš trijų spalvų - turkio, mėlynos ir rausvos

Įdomios tekstūros... Ir barškėjimas

Pats metas daug ką tyrinėti... Skirtingos faktūros, spalvingi kamuoliukai barškutyje. Pojūčiai stimuliuojami. Kūdikis linksmai žaidžia. Skausmas pamirštamas. Suaugusieji patenkinti.

Nekantraujate, kada pradėsite valyti dantukus?!

Jūsų kūdikiui jų kramtukas yra tiesiog žaislas. Tačiau jis taip pat žaismingai ruošia pirmam dantukų valymuisi. Integruotas mokomasis dantų šepetėlis masažuoja dantenas ir pratina juos valyti. Ar jie laukia dantukų valymo? Na, žinoma!

Pirmojo dantuko skausmas?

Kalasi jų pirmasis dantukas! Bet jiems skauda. Prieš naudodami tepaliuką... Pabandykite duoti kramtuką. Kūdikis tiksliai žinos, ką su juo daryti. Ir tai apmalšins skausmą.

Pieninius dantis pakeičia nuolatiniai

Kramtuką sukūrė dr. Nadja-Marina Kellerhoff. Jis padeda jūsų vaikui pasiruošti šepetėlio pojūčiui. Tai yra geriausias būdas išlaikyti pirmuosius dantis sveikus.

Trys spalvos…

...Trigubai smagiau. Šviesiai mėlyna, rožinė ir turkio spalvos. Duokite savo kūdikiui mėgstamą spalvą ir stebėkite, kaip jis instinktyviai kandžioja. Atsisveikinkite su dantukų skausmais. Sveika, didele šypsena!

Kai
išsikala pieniniai
dantukai

Kapliai yra pirmieji. Krūminiai dantys - paskutiniai. Dygimas prasideda maždaug nuo šešių mėnesių. Per ateinančius 20 mėnesių pieniniai dantys dygsta... Po vieną.

Ouch! Kai dantukas „prasikala“...Oi oi!

Pirmasis mažas dantukas yra tikra šventė tėvams. Bet ne kūdikiui. Kai kurie patiria tik lengvą diskomfortą. O kitus, deja, kamuoja stiprus skausmas. Ir dantų dygymas baigiasi tik tuomet, kai išdygsta visi 20.

Ar mano kūdikiui reikia kramtuko?

Kūdikiams paprastai sprendžia dantukų skausmo problemą. Jie tiesiog kandžioja viską, ką gali paimti. Tad geriausia, jei tai yra toksinų neturintis ir visiškai saugus naudoti dantų kramtukas, kurį rekomenduoja pediatrai ir odontologai. Toks, kuris dantukų kalimosi procesą daro malonesnį - jūsų vaikui ir jums.

Kodėl kramtukas yra toks geras?

Na, kažkas juk turi pašalinti jų skausmą. Kaip būtų su įdomiomis paviršių faktūromis, kurias reikėtų ištirti... Siekiant padėti lavinti jutimo ir motorinius įgūdžius? Treniruojamasis dantų šepetėlis, kad jūsų kūdikis susidomėtų dantų valymu? Stimuliuojantis barškutis? Pakratyk kramtuką, mažyli.

Kūdikiai

Čiulptukai:
išsamus gidas

Sužinokite daugiau