Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

BDC biologinė dantų protezų priežiūra

Dantų protezų ir fiksatorių priežiūra

Su BDC galite leisti motinai gamtai pasirūpinti jūsų protezais ar fiksatoriais bei visa burnos sveikata - su citrinos rūgštimi, jūros druska ir eukaliptų aliejumi.

Valymas su citrinos rūgštimi ir jūros druska

Padeda išsaugoti išvaizdą – bei jausmą - tarsi būtų nauji

Apsauga su eukalipto aliejumi

Natūrali, ilgalaikė priežiūra

Citrinų rūgštis ir jūros druska be didelių pastangų ištirpina maisto likučius ir apnašas. Skirtingai nuo kitų, aršesnių valiklių, BDC nepažeidžia plastiko. Taigi daugelį metų protezai ar fiksatoriai atrodys ir bus kaip nauji.

Uždsandarinimas vos vienu prisilietimu

Eukalipto aliejus suteikia BDC gaivų, ryškų skonį – kaip ir turi gydomųjų, priešuždegiminių savybių. Jei viso to nepakanka, jis taip pat užplombuoja ir apsaugo plastiką - įskaitant visus esamus mikroplyšius - vešliu mikrofilmu.

Paprasti malonumai...

Su Curaprox dantų šepetėliais suteikite protezams ar fiksatoriams tokį rūpestį ir blizgesį, kokio jie nusipelnė. Maisto likučių ir apnašų pašalinimas tampa paprastu malonumu - ir mes garantuojame, kad plastikas nesusibraižys. Dantų protezams ar fiksatoriams naudokite BDC šepetėlį, o auselėms - CS 5460.

Motina Gamta žino geriausiai.

Curaprox pirmiausiai klausia: „Kaip gamta gali padėti“? Štai kodėl BDC yra toks naudingas jūsų burnos sveikatai. Štai kodėl BDC daugelį metų padeda išlaikyti jūsų protezus ar fiksatorius kaip naujus.

BDC: Tad kuo jis skiriasi?

Skiriasi natūraliais ingredientais. Tai citrinų rūgšties ir jūros druskos valymo galia. Ir eukaliptų aliejaus apsauga. Jokių net ir mikro įtrūkimų... Taigi nesudaro patogenams kaupimosi sąlygų.

Citrinos rūgštis

Tai viena geriausių gamtos priemonių - ir pagrindinis valomasis ingredientas BDC 100 kasdien ir BDC 105 kas savaitę. Ji padeda lengvai suskaidyti maisto likučius, dėmes ir bakterijas nuo protezų ir fiksatorių ir netgi apsaugo nuo mikroplyšių susidarymo. (200–300)

Eukalipto aliejus

Eukalipto aliejus suteikia maksimalų gaivumą jūsų protezams ar fiksatoriams. \jis taip pat yra priešuždegiminis - užplombuoja ir apsaugo plastiką, formuodamas mikrofilmą.

Jūros druska

Nei vienas išskirtinis, gurmaniškas patiekalas neapsieina be jūros druskos. Mes tikime, kad taip pat yra ir su išskirtinėmis protezų ir fiksatorių valymo priemonėmis. Jūros druska stabilizuoja ir sujungia citrinų rūgšties valomąjį poveikį.

Ar tikrai man reikia valyti protezus ar fiksatorius?

Suprantame, kad norite, jog protezai bei fiksatoriai būtų itin patogūs. Taigi žinome, kad jums bus malonu greitai ir lengvai nuvalyti visas apnašas bei likučius, kuriuos ištirpins ir dezinfekuos BDC 100 kasdien ir BDC 105 kas savaitę.

CS 5460

Dantenų valymas ir stimuliavimas

Sužinokite daugiau Pirkti

Implantai

Tinkama burnos priežiūra mano implantams ar protezams

Sužinokite daugiau Pirkti

CS 708

Pasiekti net sunkiai prieinamas vietas

Pirkti