Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Dantų šepetėlis CS 5460

Švelnus dantims ir dantenoms

Kiekvienas atskirai, tiek visi 5 460 Curen® plaušelių veikia išvien kovoje su apnašomis. Negailestingas apnašos. Švelnus dantims ir dantenoms.

5 460 plaušelių, tankiai išdėstytų ant šepetėlio galvutės, suteikia išskirtinę valymo galią

Kompaktiška šepetėlio galvutė. Nedidelis kampas. Optimalus valymas.

Curen® plaušeliai. Neįtikėtinai švelnūs, neįtikėtinai ploni - vos 0,1 mm skersmens.

Aštuonkampis kotelis. Beveik neįmanoma NEišvalyti tinkamu kampu

5 460 tiesiog tinkamų priežasčių

Galite pasikliauti CS 5460, kai reikia pašalinti apnašas, išvengti emalio pažeidimų... ir švelniai bei efektyviai prižiūrėti dantis ir dantenas. Kodėl? Itin smulkūs, švelnūs Curen® plaušeliai (vietoje įprastų nailoninių šerelių). Ir visa 5 460 armija.

Maža ir kompaktiška šepetėlio galvutė

Kompaktiška galvutė padeda pasiekti visas sunkiai aptinkamas vietas, pavyzdžiui, esančias už krūminių ir priekinių (kaplių) dantų. Ir ji iš tikrųjų lenkiasi. Už tą gražių bei švarių dantų jausmą.

Įvaldykite tinkamą kampą...

...optimaliam valymui. Pakreipkite šepetį 45 laipsnių kampu - pusiau ant danties, pusiau ant dantenų. Sukite mažais, švelniais ratais - beveik be jokio spaudimo. Maloniai ir lengvai.

Patirkite skirtumą

Odontologai mūsų dantų šepetėlius rekomenduoja jau daugiau kaip 40 metų. Pabandę šiuos šepetėlius... nebenorėsite grįžti. Sukurti ir pagaminti Šveicarijoje.

Pupuli, tu tiesiog liepsnoji

Po daugelį metų lydėjusių senų nuobodžių pasirinkimų... įvyko gražių, tiesiog džiaugsmingų spalvų sprogimas. Šis dantų šepetėlis dabar gali pasiūlyti net 36 spalvas bei papildomus, ribotus ir specialius, leidimus.

Pasirinkite savo spalvą

Švelni, mylinti priežiūra

Daugelis žmonių dantis valosi pernelyg stipriai spausdami... ir su kietais šeriais. Tai sukelia sužalojimus, tokius kaip kad atsitraukiančios dantenos. Mūsų itin smulkūs Curen® plaušeliai sukurti būti išskirtiniai. Jie švelnūs. Ir jie sugeba išvalyti ypač gerai.

Maestro, muziką!

Valykite vieną po kito dantį mažais švelniais sukamaisiais judesiais - beveik be jokio spaudimo. Daugybė itin smulkių plaušelių, sutalpintų kompaktiškai vienas šalia kito, efektyviai pašalina apnašas, nieko nepažeisdami. Dantų šepetėlį laisvai laikykite rankoje... Tarsi smuiko lanką.

5 460 tiesiog magiškas skaičius

5 460 plaušelių - iki dešimties kartų daugiau nei įprastuose šepetėliuose esančių šerelių – kompaktiškai sutalpintų ant šepetėlio galvutės. Šis ypač tankus valomasis paviršius, sukurtas siekiant išvengti ėduonies ir dantenų ligų. CS 5460 yra blogiausias apnašų košmaras.

Dantų emalis yra kietesnis už plieną

Bet jį vis tiek reikia itin švelniai prižiūrėti. Dabar galite pasikliauti švelniais plaušeliais - pašalins apnašas nepažeisdami emalio... Ir išvalys dantenų liniją, jai nepakenkdami.

Kaip geriausiai valytis dantis?

Tam yra daugybė skirtingų būdų. Kiekviena burna, dantis ir tarpdančiai yra labia skirtingi. Tačiau yra patikrintas metodas, kuris yra tinkamas visiems.

Pradėkite nuo geriausio kampo - pusė ant dantų, pusė ant dantenų

Valykite švelniai... Beveik nenaudodami jokio spaudimo

Maži, švelniai sukami ratai - tegul jūsų dantų šepetėlis jums vadovauja

KAIP NAUDOTI SAVO CS 5460 ŠEPETĖLĮ

Atviros dantų šaknys

Kaip
dėl jų?

Sužinokite daugiau Pirkti

Kelioninis rinkinys

Valykite
dantis kelyje

Sužinokite daugiau Pirkti

Dantenų priežiūra

Valymas
vietoj
brūžinimo

Sužinokite daugiau Pirkti