Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

DANTŲ ŠEPETĖLIS VAIKAMS KIDS

LABAS ŠYPSENAI, VISO KARIESUI!

Dantų šepetėlis kids, rekomenduojamas vaikams 4-12 metų vaikams, sukurtas mūsų legendinio CS 5460 dantų šepetėlio pagrindu. Jis puikiai pritaikytas vaikų burnoms, yra švelnus dantims ir dantenoms, o vaikams lengva jį laikyti.

5500 Curen® šerelių, tankiai suspaustų dantų šepetėlio galvutėje, skirtų išskirtinai švariam valymui

Itin kompaktiška, šiek tiek lenkta šepetėlio galvutė optimaliam valymui

Curen® šereliai: neįtikėtinai švelnūs. Neįtikėtinai smulkūs - tik 0,09 mm skersmens

Aštuonkampė rankena. Beveik NEĮMANOMA nesivalyti tinkamu kampu

SUKURTA SPECIALIAI VAIKŲ RANKYTĖMS

Dėl aštuonkampės rankenos, šepetėlį lengva laikyti ir valantis laikyti tinkamu kampu. O dėl itin mažos ir šiek tiek lenktos šepetėlio galvutės, labai lengva jį naudoti tinkamai. Valymas tampa smagus.

ITIN ŠVELNUS DANTIMS IR DANTENOMS

Gausite 5500 itin smulkių 0,09 mm Curen® šerelių. Jūsų vaikams suteikiama visapusė, labai švelni ir valanti galia. Puikiai tinkamas vaikams, turintiems jautrius dantis ar dantenas - net ir tada, kai pradeda dygti nuolatiniai dantys.

Tikėkite magija.

Kalėdų senelis. Velykų zuikutis. Dantukų fėja. Ilgainiui Jūsų vaikai gali pradėti abejoti magija. Bet esami įsitikinę dėl vieno - tobulas dantų šepetėlis Jūsų mažajam angelui tikrai egzistuoja. Užtikrinkite jų burnos sveikatai geriausią galimą startą.

SVARBIAUSIA - PRAKTIKA

Suaugusieji įprastai naudoja kietus dantų šepetėlius, šitaip pažeisdami dantų emalį ir dantenas, bei rizikuodami kitomis dantų problemomis. Padėkite savo vaikams visam gyvenimui susikurti nuostabius dantų valymosi įpročius su daugybę smulkių šerelių turinčiu dantų šepetėliu. 

IŠRINKITE TOKĮ, KURIS TIKRAI PATIKS JŪSŲ VAIKUI

ŠIRDIS

IŠREIKŠK
SAVE

Mergaitėms ir moderniems berniukams.

ENERGIJA

100% TAIP

Kūrybingas. Pilnas entuziazmo.

Valykimės.

NATŪRALUS

HARMONINGAS

Raminantis būdas valytis.

ŠVIESUS

MĖLYNAS DANGUS
MĄSTYMAS

Jokių limitų. Išnaudok šią dieną.

PRABANGUS

KARALIŠKAS
SPALVINGAS

Jūsų princesėms
ir princams.

ORANŽINIS

BUDINANTIS
LAIMĖ

Ji prasideda nuo
dantų valymosi!

KOKYBIŠKAS LAIKAS

Dantų valymąsi kartu paverskit smagia dienos dalimi. Sukurdami žaismingą ir malonų ritualą, visam gyvenimui įskiepysite jiems puikios burnos higienos pagrindus.

PAPRASTA MATEMATIKA

Štai paprasta formulė, puikiai tinkanti vaikams (ir suaugusiems), kurie dar tik išbandys Curaprox dantų šepetėlius. Padėkite šalin savo kietą dantų šepetėlį. Dabar paimkite išskirtinai švelnų, unikaliai efektyvų Curaprox dantų šepetėlį. Rezultatas? Tyras džiaugsmas.

MEILĖ IR GLAMONĖS

Dantų emalis kietesnis už plieną. Bet rūgštys - ir kieti dantų šepetėliai - gali jį pažeisti. Mūsų šereliai pašalina apnašas neįbrėždami emalio ir švelniai paglostydami dantenų liniją. 

PAPILDOMA APSAUGA

Apsauginis dangtelis užtikrina šepetėlio švarą - net jei vaikai tiesiog įsimes jį į kuprinę. Tai apsaugo šepetėlio galvutę ir smulkius šerelius bei užtikrina, kad jie puikiai veiktų ilgą laiką