Swiss premium oral care 

Pasirinkite savo šalį Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 40
Pristatymas per 3-6 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Pirmas dantų šepetėlis mūsų sąskaita!  

CS 5460 yra mūsų klasikinis, geriausiai parduodamas ir labiausiai rekomenduojamas dantų šepetėlis. Itin minkštas ir tankus, jis sukuria precendento neturinčią dantų valymo patirtį ir ilgalaikį šviežumą.

Norėtume, kad ir Jūs tai išbandytumėte!  

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir savo pirmame laiške Jūs gausite nuolaidų kodą nemokamam itin minkštam dantų šepetėliui. Naudodami kodą, tiesiog pirkite Curaprox produktus mūsų el. parduotuvėje už mažiausiai 15€ ir mes prie Jūsų užsakymo pridėsime nemokamą dantų šepetėlį.

Curaprox naujienlaiškyje rasite daug naudingos informacijos apie tai kaip išlaikyti savo dantis ir dantenas sveikais, taip pat informaciją apie naujus produktus ir puikius specialius pasiūlymus. Tačiau, jei nuspręsite, kad daugiau nebenorite jo gauti, Jūs bet kada galite atsisakyti prenumeratos.

Naujienlaiškio prenumerata

"Sutinku gauti personalizuotus reklaminius pranešimus apie Curaden produktus, renginius ir akcijas (įskaitant pasiūlymus ir nuolaidas). "Curaden" gali susisiekti su manimi mano pasirinktais kanalais, pavyzdžiui, el. paštu, SMS žinute arba paštu."
Daugiau informacijos, įskaitant tai, kaip pasinaudoti savo teisėmis, susijusiomis su mūsų turima jūsų asmenine informacija, rasite mūsų privatumo politikoje.