Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Dantų pasta Enzycal

Švelni - ir labai efektyvi

Pamirškite įprastus kenksmingus dantų pastos ingredientus. Naudojame tik ingredientus, natūraliai esančius jūsų organizme.... Tokius kaip fermentai, kurie padidina jūsų seilių apsauginę galią.

Švelni dantų pasta, sveika burna.

Draugiška Sonic dantų šepetėliui

Nėra SLS, nėra triklozano, nėra plastikinių mikrodalelių

Pagaminta Šveicarijoje

Emali - mes tave mylim!

Curaprox puoselėja dantų emalį - ir visai jo negadina. Mūsų fermentai yra švelnūs. Ir Enzycal - kitaip nei dauguma kitų dantų pastų - negadina emalio. Su mažomis reikšmėmis nuo ~ 30 iki ~ 60 RDA abrazijos skalėje, jums nereikia dėl nieko nerimauti. Su Enzycal galite viską pasiekti.

Kodėl fermentai?

Fermentai, esantys mūsų seilėse, kovoja su bakterijomis. Enzycal fermentai tarsi sutvirtina... Padidina natūralų seilių veiksmingumą. Jie taip pat padeda pakeisti prarastus mineralus ir kalcį jūsų dantų emalyje... Ir suteikia antivirusinį ir priešgrybelinį poveikį.

Natrio fluoridas - tiesiog gerai atlieka savo darbą

Natrio fluoridas stiprina jūsų dantų emalį. Ir labai greitai po valymo jis padeda atsilaikyti nuo rūgščių poveikio. Jis remineralizuoja sritis, įskaitant tas, kurios buvo paveiktos, ir sumažina kenksmingų bakterijų dauginimąsi. Ir galima teigi, kad jis puikiai susitvarko su ėduonimi.

SLS? Tikrai ne

Gaila, bet SLS - natrio laurilo sulfato - vis dar galima rasti daugumoje dantų pastų. Jis veikia burnos gleivinės ląsteles - audinį, kuris iškloja burną. Tai skausmingai dirgina, sukelia sužalojimus ir opas. Žinoma, taip nenutiks su Enzycal – ar su bet kuria kita mūsų dantų pasta.

Norite saugiai ragauti savo maistą?

Įprastose dantų pastose yra per daug mentolio. Tai išdžiovina burną, sumažina seilių išsiskyrimą... Ir sumažina natūralią burnos apsaugą. Ir tai reiškia, kad maisto ir gėrimų skonis po valymo jaučiamas siaubingai neskaniai. Mums žymiai labiau patinka švelnus skonis ir sveika burna. O kaip jums?

Rinkitės atidžiai

Daugelis dantų pastų tikrai nėra tokios sveikos, kaip atrodo. Vietoj to jos dirgina, braižo... Ir dažnai būna burnos opų priežastis. Mūsų tyrimai rodo, kad Enzycal dantų pastos yra švelnios ir labai veiksmingos.

CS 5460

Efektyviausias dantų šepetėlis pasaulyje?

Sužinokite daugiau Pirkti

Dantų ėduonis

Dabar yra
tas laikas
apsisaugoti

Sužinokite daugiau Pirkti

Jautrūs dantys

Auč! Atviros dantų šaknys. Pagaliau, pagalba jau čia

Sužinokite daugiau Pirkti