Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

DANTŲ PASTA VAIKAMS

SMAGI IR GAIVI

Pagaliau, dantų pasta, dėl kurios vaikai nekantrauja valytis dantis. Pašėlusi gaivi braškė, arbūzas ir mėta sukels vakarėlį jų burnose. O Jūs galite atsipalaiduoti, nes darote viską puoselėdami jų burnos sveikatą.

Žemas abrazyvumas (RDA apie 40) - apsaugo brangų jų dantų emalį.

Fermentai palaiko natūralią, antibakterinę seilių funkciją.

Galite rinktis iš 1450 ir 950 ppm fluoro ar visai be jo.

Be natrio laurilsulfatų (SLS) ar parabenų.

DANTŲ VALYMĄSI PAVERČIA PRAMOGA

Bandymas motyvuoti mažuosius valytis dantis gali pabosti - tiek jiems, tiek Jums. Atsisveikinkite su begaliu įkyrėjimu... su Curaprox dantų pastos vaikams revoliucija.

PUIKUS SKONIS!

Jūsų vaikų nesudomins nuobodūs senų dantų pastų skoniai - kodėl turėtų? Su vaikų pagalba, mes sukūrėme skonio sensaciją. Laimėtojai yra: braškė, arbūzas ir mėta.

KOKIA NAUDA SUAUGUSIEMS?

Inovatyvi ir puoselėjanti formulė, suteikianti Jūsų vaikams geriausią galimą gyvenimo pradžią. Jokių blogų priedų, tokių kaip SLS ar parabenai.

Švelnumas - jokių blogybių.

Curaprox dantų pastose - tiek skirtose suaugusiems, tiek vaikams - yra tik švelnūs, nekenksmingi, bet efektyvūs ingredientai. Visi jie suteikia priežastį šypsotis be šiurkščių ar skausmingų cheminių medžiagų. Be SLS, be triklozano, be baliklių, be mikroplastiko.

PABAIGAI...

Curaprox dantų pastos vaikams atidarymas ir uždatymas yra vaikų žaidimas. Lengvai paspaudžiama dantų pastos tūbelė sukurta specialiai vaikų rankoms ir tam, kad jie išspaustų tik ryžio dydžio pastos kiekį - būtent tiek rekomenduoja odontologai.

KOMANDINIS DARBAS

Fluoras apsaugo dantis. Beržų cukrus - dar žinomas kaip ksilitolis - juos sustiprina. O du fermentai suteikia jai natūralų antibakterinį efektą. Laiminti kombinacija. 

FERMENTŲ APSAUGA

Curaprox dantų pastoje vaikams esantys fermentai amilogliukozidazė bei gliukozidazė padidina apsauginę vaikų seilių galią kovoti su kenksmingomis bakterijomis. Geresnė apsauga. Natūraliai. Mergaitėms ir moderniems berniukams.

FLUORAS PUIKIAI ATLIEKA SAVO DARBĄ

Fluoras sustiprina dantų emalį ir padeda jiems apsisaugoti nuo ėduonies. Curaprox dantų pasta vaikams suteikia tris pasirinkimus - 950 ppm, 1450 ppm vyresniems vaikams ir be fluoro.