Šveicariškos aukščiausios kokybės burnos higienos priemonės / Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 40 

Dantų pasta «Black is white»

Baltesni dantys -

‘Black is white’ dantų pasta švelniai šalina dėmes. Jokių balinimo medžiagų. Nėra kenksmingų, abrazyvinių ingredientų. Aktyvuota anglis tiesiog sugeria nepatrauklias, spalvą pakeitusias daleles, kurios formuojasi dėl rūkymo, kavos ar raudono vyno.

Tai priverčia šypsotis - balti dantys be kenksmingų, skausmingų cheminių medžiagų

Aktyvuota anglis tiesiog sugeria nepatrauklias dėmes – natūraliai

Dantų pastos filtras sugeria geltonus atspalvius ant danties paviršiaus. Dantys atrodo dar baltesni!

Tik švelnūs,nekenksmingi, bet veiksmingi ingredientai. Nėra SLS, nėra triklozano, nėra baliklių, nėra plastikinių mikrodalelių.

Kai Juoda tampa balta

Aktyvintos anglies dantų pasta, kuri yra tokia juoda kaip naktis. Aktyvuota anglis tiesiog sugeria nepatrauklias, spalvą pakeitusias daleles, kurias sukelia tokie dalykai kaip rūkymas. Švelnus, efektyvus balinimas.

Pakitusios palvos dalelės - kenksmingas

balinimas? Ne. Kitos kenksmingos, abrazyvinės cheminės medžiagos? Ne. Aktyvuota medžio anglis? Natūralu. Jis švelniai sugeria spalvą pakeitusias daleles. Hidroksiapatitas - retas, bet natūraliai susiformuojantis mineralas - taip pat pakeičia prarastus mineralus ir kalcį jūsų dantų emalyje... Ir sukuria raminantį, apsauginį dirbtinio emalio sluoksnį.

Natūrali šypsena - mūsų dovana jums

SLS, triklozanas ir kitos blogybės... Mes to nenorime jums suteikti. Mes norime, kad jūs mėgautumėtės išskirtine burnos sveikata ir baltesniais dantimis – natūraliai.

Kodėl rinktis «Black is white»?

Gražūs, baltesni dantys sugrąžina pasitikėjimą. Tačiau įprastos balinančios dantų pastos yra kenksmingos. Curaprox - burnos sveikatos ekspertai - įrodė, kad galite turėti ir tai, ir tai. Švelnus, natūralus, efektyvus balinimas su aktyvuota anglimi.

Dantų balinimas su aktyvuota anglimi

Aktyvuota anglis yra visiškai natūralus produktas. Kadangi ji yra akyta, ji tiesiog sugeria spalvą praradusias daleles. Balindama dantis, kartu padeda išlaikyti gaivų burnos jausmą.

Balinimas

Baltesni,
šviesesni dantys -
švelniai

Sužinokite daugiau Pirkti

CS 5460

Efektyviausias dantų šepetėlis pasaulyje?

Pirkti

Black Is White Hydrosonic

Burnos priežiūra dar niekada nebuvo tokia elegantiška

Sužinokite daugiau Pirkti

CURAPROX dantų pasta