Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Dantų pasta 'Be you'

Kaip veikia švelnus balinimas

Šeši unikalūs skoniai. Šešios ryškios spalvos. Ilgai išliekantis gaivumas. Švelnus, natūralus balinimas. Naujas žingsnis burnos priežiūros srityje.

Pagyvinkite burnos priežiūros rutiną - puikiai tinka su įprastu ir sonic dantų šepetėliais.

Tik natūralūs ingredientai - mes nekenčiame SLS, triklozano, baliklių ir plastikinių mikrodadelių

Šviežias, energingas, švelnus - revoliucija jūsų burnos sveikatoje

Veganiškas vaibas - griežtai jokių gyvūninės kilmės produktų

Viena dantų pasta. Šeši stebinantys skoniai

Spalvos tokios gražios, kad praskaidrintų net ir pirmadienio rytą. Skonio deriniai su oho! faktoriumi. Rinkitės pagal nuotaiką. Žaismingai gaivi ir sveika burna - garantuota.

Ilgai išliekanti gaiva

Jauskite gaivą, jauskite pasitikėjimą... dar ilgai po dantų valymo. Energingi burbuliukai dantų pastoje suteikia gaivų ir ilgalaikį mentolio pojūtį.

Gydymas su vaistažolėmis

Gražios žolės ir natūralūs ingredientai – įskaitant ežiuolės, karčiojo apelsino, velnio letenos ir Indijos rasitenės ekstraktus – maitina jūsų burnos audinius... Ir padeda stabdyti uždegimą.

Kodėl rinktis «Be you»?

Ryškios spalvos. Unikalūs, gaivinantys skoniai. Švelnus balinimas su natūraliais fermentais, kurie taip pat rūpinasi jūsų dantių emaliu ir dantenomis. Būkite savimi Gražu ir iš vidaus, ir iš išorės.

Baltoji magija

Gliukozės oksidazė skamba šiek tiek gąsdinančiai. Bet tai yra tik natūralus fermentas, kuris švelniai balina dantis - be balinimųjų medžiagų - ir tuo pačiu metu rūpinasi jūsų dantų emaliu ir dantenomis. Magija.

Švelnus, natūralus, balinimas - su fermentais

Gražūs, sveikai atrodantys dantys suteiks pasitikėjimo ir Joie de vivre! Tačiau balinimas įprastu būdu yra skausmingas. Ir gali būti kenksmingas. Skirtingai nuo "Be you" balinimo dantų pasta. Kodėl? Nes balina su fermentais...

Fermentai, natūralus procesas, baltesni dantys

«Be you» sudėtyje yra gliukozės oksidazės – natūralaus fermento. Tai baltymas, kuris pradeda medžiagų metabolizme. Gliukozės oksidazė burnoje skatina deguonies susidarymą... Ir tai atlieka švelnaus balinimo efektą.

Du labai pageidaujami papildomi poveikiai

Pirmas... I) gliukozės oksidazė virsta vandenilio peroksidu seilėse ii) ji tiesiogiai kovoja su bakterijomis. Antras... I) ji aktyvina seilių laktoperoksidazės sistemą ii) tai taip pat turi antibakterinį – taip pat antivirusinį ir priešgrybelinį – poveikį.

Dantų emalis... «Myliu, tave, brangusis»

Jokio kenksmingo balinimo. Jokio nepageidaujamo šlifavimo. Ne tik emalis lieka nepažeistas, bet ir tampa ryškesnis ir baltesnis. Ir visa tai dėl gliukozės oksidazės - fermento, kuris yra toks natūralus, kad bitės jį naudoja medaus apsaugai nuio mikrobų.

Kai šypsotis natūraliai lengva

Nepaisant, kad nerasite grėsmingų balinimo ingredientų... "Be you" yra nepaprastai veiksminga balinimo sistema. Ir visiškai natūrali balinimo sistema - dėl draugiškos gliukozės oksidazės.

CS 5460

Efektyviausias dantų
šepetėlis pasaulyje?

Sužinokite daugiau Pirkti

Švarūs dantys

Išsamus gidas

Sužinokite daugiau Pirkti

Kelioninis rinkinys

Valykitės
dantis kelyje

Sužinokite daugiau Pirkti