Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

VIENAS MYGTUKAS, TRYS VALYMO LYGIAI – VISI ŠVELNŪS

Black is white Hydrosonic yra gyvenimo būdo pasirinkimas. Juodi Curen® šereliai – padengti aktyvuota anglimi – traukia akį. Kaip ir baltesni dantys. Puikiai atrodo.

DANTŲ BALINIMAS SU AKTYVUOTA ANGLIMI

Black is white dantų pasta švelniai pašalina dėmes. Be balinamųjų medžiagų. Jokių šiurkščių, abrazyvių ingredientų. Aktyvinta anglis tiesiog sugeria nepatrauklias, spalvą pakeitusias daleles, atsiradusias dėl rūkymo, kavos ar raudono vyno.

VEIKSMINGIAUSIAS DANTŲ ŠEPETĖLIS PASAULYJE?

Jie yra švelnūs dantims ir dantenoms – dėka jų 8 760 Curen® šerelių su balinančiomis aktyviosios anglies dalelėmis – bet negailestingi dantų apnašoms.

KRAMTYMAS, PAGERINANTIS BURNOS SVEIKATOS BŪKLĘ

Kramtomosios gumos sudėtyje esanti aktyvuota anglis balina dantis. Daug kitų sudedamųjų dalių palaiko burnos higieną ir apsaugo nuo ėduonies. Ir gyvenimo būdas, ir burnos sveikata, tipiškas Curaprox.

JUODASIS LAPKRITIS, BALTESNI DANTYS

Nepamirškite, kad balinimas aktyvuota anglimi yra švelnus, natūralus ir veiksmingas.

Kažkas, kas privers jus nusišypsoti: baltesni dantys su 20% nuolaida. 

Naudokite kodą BIW ir išlaisvinkite savo ryškią šypseną.

Nepraleiskite progos!

Kupono kodas galioja nuo spalio 30 d. iki lapkričio 26 d. visiems Black is white produktams, esantiems curaprox.lt elektroninėje parduotuvėje (arba kol baigsis atsargos). Atsiskaitymo metu naudokite akcijos kodą BIW ir nuolaida bus pritaikyta automatiškai. Akcija negali būti taikoma kartu su kitais pasiūlymais ar kodais.