Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Naujienlaiškis

Kas yra Curaprox naujienlaiškyje?

Norėdami gauti naujienas burnos priežiūros tema, užsiprenumeruokite Curaprox naujienlaiškį. Curaprox teikia informaciją apie burnos higieną ir naujus įdomius produktus. Tiems, kurie mėgsta nuolaidas, mes taip pat jus reguliariai informuojame apie mūsų geriausius pasiūlymus ir nuolaidas.

link

Kokie privalumai?

Užsiprenumeravus Curaprox naujienlaiškį, sužinosite apie naujausius Curaprox konkursus, nuolaidas ir specialius pasiūlymus. Užsiprenumeravę gausite prieigą prie išskirtinių, tik prenumeratoriams skirtų, kuponų. Prenumeruokite naujienlaiškį dabar.

link

Kaip dažnai gausiu Curaprox naujienlaiškį?

Keletą kartų per mėnesį gausite informacijos ir įdomių pasiūlymų. Taip pat jus informuosime apie išskirtinius specialius pasiūlymus ir nuolaidas. Prenumeruokite naujienlaiškį dabar.

link

Kaip galiu užsiregistruoti?

Norint mėgautis Curaprox naujienlaiškio teikiamais privalumais, tereikia mūsų registracijos puslapyje įvesti savo elektroninio pašto adresą. Į savo elektroninio pašto adresą gausite patvirtinimo laišką su registracijos nuoroda. Jei jau turite vartotojo paskyrą, naujienlaiškio nustatymus galite pakeisti atitinkamoje meniu skiltyje „Mano paskyra“. Prenumeruokite naujienlaiškį dabar.

link

Kaip galiu atšaukti prenumeratą?

Jei norite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos, tai padaryti galite naudodamiesi kiekvieno naujienlaiškio apačioje esančia nuoroda. Jei turite vartotojo paskyrą, galite atžymėti naujienlaiškio varnelę prie „Asmeninė informacija“ skiltyje „Mano paskyra“.

Jei kyla problemų atsisakant prenumeratos, susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma. Į jūsų užklausą atsakysime kaip galima greičiau.

link