Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Pasirinkite savo šalį Lietuva Lietuva
Nemokamas pristatymas visiems užsakymams viršijantiems € 45
Pristatymas per 3-5 darbo dienas
Saugus mokėjimas su 3D Secure

Garantija ir grąžinimas

Kokias garantijas taikote ir ką jos reiškia?

Visi mūsų produktai buvo sukurti taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus ir dėl to turėtų ilgą tarnavimo laiką. Tačiau garantinį laikotarpį suteikiame tik mūsų Curaprox sonic dantų šepetėliams. Ši garantija galioja dvejus metus. Taip pat turite galimybę visiškai nemokamai pratęsti garantiją dar 1 metams. Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į savo vartotojo paskyrą ir pratęskite garantiją skiltyje „Registruoti produktai“.

link

Kaip galiu pratęsti garantiją savo Hydrosonic dantų šepetėliui?

Pasinaudokite mūsų aukščiausios kokybės klientų aptarnavimo pranašumais ir pratęskite bet kurio iš mūsų sonic dantų šepetėlių garantiją. Tiesiog eikite į savo vartotojo paskyrą Registruoti produktai ir užregistruokite naują produktą. Tai garantiją pratęs nuo dvejų metų iki trejų.

Jei dar neturite Curaprox vartotojo paskyros, dabar pats laikas ją susikurti! Tiesiog spustelėkite mygtuką „Prisijungti“, kurį rasite svetainės viršuje esančiame meniu. 

link

Mano gauta prekė veikia ne taip, kaip turėtų. Ką daryti?

Kuo greičiau praneškite mums apie sugedusį produktą, naudodamiesi kontaktine forma arba telefonu +370 657 95585. Mes išsiaiškinsime, ar galime jį pakeisti, ir pranešime, kaip elgtis toliau.

link

Kaip galiu grąžinti arba pakeisti prekę?

Neatidarytas ir originalioje pakuotėje esančias prekes Curaprox galite grąžinti per 30 dienų. Jei prekė bus kaip nauja, sumokėta suma jums bus grąžinta atgal tuo pačiu mokėjimo būdu. Gavus grąžintą produktą, pinigų grąžinimas užtrunka apie 3–10 darbo dienas.

Parašykite mums naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinkite +370 657 95585. Mes išsiaiškinsime, ar galime jį pakeisti, ir pranešime, kaip elgtis toliau.

link

Kiek laiko turiu grąžinti prekę po to, kai ji buvo pristatyta?

Produktus galite grąžinti per 30 dienų nuo tos dienos, kai prekės jums buvo pristatytos. Jei jau praėjo 30 dienų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda naudodamiesi kontaktine forma ir jūsų atvejį apsvarstysime individualiai.

link

Ar galiu grąžinti bet kurią prekę?

Paprastai grąžinimui priimame visus pakuotėse esančius produktus. Deja, prekės grąžinimui negalime priimti atidarytų higienos produktų: dantų šepetėlių, dantų pastos, tarpdančių šepetėlių, čiulptukų ir kt.

Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinkite +370 657 95585. Patikrinsime, ar prekę(-es) galima grąžinti, ir informuosime jus apie tolesnius veiksmus.

link

Pinigų grąžinimo garantija Curaprox sonic dantų šepetėliams

Ar mūsų Hydrosonic dantų šepetėlis jums netinka? Jį grąžinti galite per 30 dienų nuo pirkimo ir mes grąžinsime pinigus.

Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinkite +370 657 95585. Informuosime jus apie tolesnius veiksmus.

link

Kaip grąžinti sugedusį Hydrosonic dantų šepetėlį?

Susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda galite naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę +370 657 95585.

Jei gedimo nepavyksta pašalinti padedant mūsų klientų aptarnavimo komandai, atsiųsime jums iš anksto apmokėtą grąžinimo etiketę. Galėsite nemokamai grąžinti Hydrosonic dantų šepetėlį su gedimo aprašymu.

link